Kotsari panus jäi Baskonia kaotuses tagasihoidlikuks | Korvpall

2290611hd9b7t24

Eelmisel nädalal toimunud mängus jäi Kotsari panus Baskonia kaotuses tagasihoidlikuks ning meeskond pidi vastu võtma valusa kaotuse. Kuigi mäng oli pingeline ja tempokas, suutsid vastased jääda peale ning võtta võidu. See tulemus serveerib meile kui meeldetuletuse, et spordis pole kunagi midagi kindlat ning iga mäng võib tuua uusi üllatusi. Jääme huviga ootama, kuidas meeskond suudab end järgmisteks mängudeks taas üles seada ning loodame näha nende paremat esitust tulevikus.

Eesti korvpallurite Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia püsis reede õhtul Euroliigas võõrsil kolm veerandit Istanbuli Fenerbahcega kaasas, kuid pidi lõpuks 15-punktilise kaotusega leppima.

Istanbulis enam kui 10 000 inimese peetud kohtumine möödus tasavägiselt ning kumbki meeskond ei suutnud teisest eralduda. Avaveerandi lõpuks oli Baskonia kahe punktiga peal, poolajaks oli aga kodumeeskond punktiga ees. Kolmanda veerandi lõpus tabas Baskonia mees Daniel Diez kaugelt ning otsustavale veerandile mindi 78:78 seisul.

Paraku sai Baskonia hoog aga neljandal veerandil otsa ning Fenerbahce rebis end esimese pooleteise minutiga kümnega juhtima. Baskonia jõudis viis minutit enna kohtumise lõppu veel nelja punkti kaugusele, aga Fenerbahce edu jõudis pärast seda veel 15-punktiliseks paisuda. Kohtumise lõpuks oli tablool kodumeeskonna 111:96 (32:34, 23:20, 23:24, 33:18) võit.

Koondisepausilt naasnud Maik-Kalev Kotsar veetis platsil kümme minutit, mille jooksul tõi kaks punkti ja ühe lauapalli. Samuti koondist aidanud Sander Raieste platsile ei pääsenud.

Baskonia resultatiivseim oli Vanja Marinkovic, kes lõpetas 18 punktiga. Daniel Diez tabas kõik oma viis kaugviset ja lisas kuus lauapalli, Codi Miller-McIntyre lõpetas kaheksa silma ja kümne resultatiivse sööduga.

Võitjate eest oli resultatiivseim 19 punkti visanud Nigel Hayes-Davis, veel viis Fenerbahce mängijat jõudsid kahekohalise punktisummani. Nick Calathes tegi 11 punkti ja 12 korvisööduga kaksikduubli.

Loe rohkem:  Clarkist sai NCAA resultatiivseim korvpallur, Asi hooaeg lõppes kaotusega | Korvpall

Teised tulemused:
Kaunase Žalgiris – Olympiakos 76:95
Lyon-Villeurbanne – Milano Olimpia 81:77
Barcelona – Monaco 67:77
Müncheni Bayern – Crvena Zvezda 74:66

Kokkuvõttes võib öelda, et Kotsari panus Baskonia kaotuses oli tagasihoidlik. Kuigi ta suutis aidata meeskonda mitmete skooride ja lauapallidega, ei olnud tema mäng piisav, et viia Baskonia võidule. Sellegipoolest on oluline meeles pidada, et iga mäng on õppetund ja võimalus arenguks. Kotsaril on kindlasti potentsiaali saavutada suurepäraseid tulemusi ning aidata oma meeskonda tulevikus võitudele. Ta peaks jätkama kõva tööd ja keskendumist, et tõsta oma mängutaset ja aidata Baskonial saavutada rohkem võite tulevikus.