Kotsar aitas Baskonial võita, Real sai alles hooaja teise kaotuse | Korvpall

2175097h7622t24

Tere tulemast Eestisse! Kui otsite põnevat korvpalliuudist, siis olete õiges kohas. Kotsar aitas Baskonial võita, Real sai alles hooaja teise kaotuse | Korvpall. See on kuum teema, mis on pakkunud palju põnevust kõikidele spordisõpradele üle maailma. Kotsar on teinud suurepärast tööd, et aidata Baskonial võita ning Real on kogenud oma hooaja teist kaotust. Olge valmis sukelduma korvpalli põnevasse maailma Eestis ning tutvuma kõige värskemate sündmustega spordimaailmas.

Hispaania korvpalli kõrgliigas alistas Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste kodumeeskond Baskonia pühapäeval Manresa 90:82, tabeliliider Madridi Real viskas üllatuslikult vaid 61 punkti ja pidi tunnistama Murcia paremust.

Baskonia kaotas avaveerandi 14:23, aga läks poolajale ikkagi ühepunktilises eduseisus. Veel viimasel perioodil juhtis kodumeeskond kuue punktiga ning alustas viimast kolme minutit 82:79 eduseisus, aga Baskonia lõpetas matši 11:0 spurdiga.

Kümme minutit mänguaega saanud Kotsar viskas kaheksa punkti (visked väljakult 3/4, vabavisked 2/2), võttis kolm lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Matt Costello ja Markus Howard viskasid Baskonia kasuks 20 punkti. Raieste väljakul ei käinud.

Üllatuskaotuse sai koduliigas enne pühapäeva toimunud 17 mängust 16 võitnud Madridi Real, kes kaotas võõrsil Murciale 61:73. Dylan Ennis tõi võitjatele 18 punkti, Facundo Campazzo viskas Reali kasuks 15 punkti.

Laupäeval käis väljakul Kristian Kullamäe kodumeeskond Bilbao, kes pidi tunnistama Andorra 87:78 paremust. Kullamäe arvele jäi 20 mänguminutiga 12 punkti ja üks lauapall.

Tabeliliider Realile (16-2) järgnevad Unicaja (15-3), Barcelona (12-6) ja 11 võidu ning seitsme kaotuse peal olevad Murcia, Valencia ning Gran Canaria. Baskonial on seitsmendana kümme võitu ja kaheksa kaotust, Bilbao on seitsme võidu ja 11 kaotusega 13.

Kotsari suurepärane mäng aitas Baskonial võtta võidu Real Madridi üle, kes sai alles hooaja teise kaotuse. See oli põnev ja võitluslik mäng, kus Kotsar näitas oma talenti ja oskusi. Real Madridi meeskond võitles küll tuliselt, kuid ei suutnud lõpuks vastasele vastu panna. See tulemus annab kindlasti Baskonile suure motivatsiooni ja enesekindlust edaspidiseks, samas kui Real peab leidma viisi, kuidas tugevamaks ja paremaks saada. Kokkuvõttes oli see põnev ja emotsiooniderikas kohtumine, mis kindlasti jätkab fännidele rääkimist veel pikaks ajaks.

Loe rohkem:  Kalev tegi Läti klubi vastu tugeva avapoolaja, aga jäi teisel hätta | Korvpall