Konverentsiliidrid said võidulisa, Banchero tabas Pistonsi vastu võiduviske | Korvpall

2279316h7ec5t24

Tere tulemast Eestisse! Konverentsiliidrid võtsid võidulisa ja Banchero tabas Pistonsi vastu võiduviske, pakkudes põnevat korvpalliõhtut kõigile fännidele. See põnev mäng tõi kaasa põnevad pöörded ja põnevad visked, mis ei jätnud kedagi külmaks. Korvpall on alati olnud Eestis populaarne spordiala, mis ühendab inimesi ja pakub emotsioone. Olgu teie järgmine samm külastada kohalikku korvpallimängu ja sukelduda sellesse põnevasse maailma!

Korvpalliliigas NBA peeti ööl vastu pühapäeva kolm mängu, milles teenisid võidulisa konverentsiliidrid Boston Celtics ja Minnesota Timberwolves. Orlando Magic suutis võõrsil võita, kuid tegi seda väga keerulise võiduviske abil.

Boston Celticsi võidukas hooaeg jätkus New Yorkis, kus Celtics tasavägise avaveerandi järel tempot dikteerima asus. Kolmanda veerandi algul jõudis Knicks veel viigiseisuni, kuid siis pani Celtics oma paremuse maksma ning paisutas edu 20-punktiliseks.

Knicks jõudis otsustaval veerandil korra kaheksa punkti kaugusele, kuid Celtics vormistas lõpuks kindla 116:102 (30:26, 32:32, 35:26, 19:18) võidu. Tegemist on Bostoni kaheksanda järjestikuse võiduga, sel hooajal on nad võidutsenud 45 mängus.

Bostoni resultatiivseim oli Jaylen Brown, kes lõpetas mängu 30 punkti ja kaheksa lauapalliga. Lätlane Kristaps Porzingis lisas omalt poolt 22 silma, Jayson Tatum panustas 19 punkti, kuue lauapalli ja kuue korvisööduga. Üleplatsimees oli Knicksi tagamängija Jalen Brunson, kes lõpetas 34 punkti ja üheksa resultatiivse sööduga.

Läänekonverentsi liider Minnesota Timberwolves pakkus kodupublikule võidurõõmu, kui alistas Brooklyn Netsi 101:86 (23:22, 19:23, 28:21, 31:20). Kuigi lõpptulemus paistab kindel, siis Minnesota oli avaveerandil kümnepunktilises kaotusseisus. Murdehetk tuli otsustaval veerandil, kui Timberwolves 80:78 seisult üheksa vastuseta punkti viskas.

USA koondiselane Anthony Edwards lõpetas 29 punkti ja kaheksa lauapalliga, Dominikaani Vabariiki esindanud Karl-Anthony Towns panustas 28 punkti ja üheksa lauapalliga. Netsi eest oli resultatiivseim 18 punkti visanud Cam Thomas.

Loe rohkem:  Kalev Kruus: kui kuskilt king pigistab, siis võta toru ja helista | Korvpall

Play-off koha nimel võitlev Orlando Magic suutis koduväljakul otsustaval veerandil Detroit Pistonsi vastu 11-punktilise eduseisu saavutada, kuid Pistonsi täht Cade Cunningham viigistas 12 sekundit enne mängu lõppu seisu.

Magic andis oma viimasel rünnakul palli Paolo Bancherole, kes oli enne seda tähtsal hetkel kaks vabaviset mööda visanud. Magicu tähtmängija võttis siis Jalen Dureni ette ja kuigi keskmängija püsis Bancheroga kaasas, tabas USA koondislane üliraske viske ja sai vabaviskejoonelt veel ühe punkti lisada. Cunninghami vise oma väljakupoolelt tabas küll rõngast, aga Magic pääses koduväljakul 112:109 (32:30, 33:25, 25:30, 22:24) võidu.

Banchero oli 15 punktiga Magicu resultatiivseim, kuid ta tabas väljakult 17 viskest vaid viis. Veel seitse Magicu mängijat jõudsid kahekohalise punktisummani, Jalen Suggs ning vennad Franz ja Moritz Wagner panustasid kõik 14 punktiga. Pistonsi eest visskas Cunningham 26 punkti.

Vaata pingelist lõpplahendust siit:

Kokkuvõttes võib öelda, et konverentsiliidrid said taas võidulisa, kui Banchero tabas Pistonsi vastu võiduviske. See mäng oli näide meeskonna jõulisest esitusest ja võitlusvaimust, mis viis nad lõpuks võidule. Banchero kui võtmemängija tõestas taas oma väärtust meeskonna jaoks ning aitas neil kindlustada olulise võidu. Tuleb tõdeda, et meeskonna tugev koostöö ja hea ettevalmistus olid võidu saavutamisel määrava tähtsusega ning loodetavasti suudavad nad jätkata sama hoogu ka tulevastes mängudes.