Kolmapäeval “Otse uudistemajast”: Margus Tsahkna | Eesti

2215965h37f7t24

Tere tulemast “Otse uudistemajast”! Kolmapäeviti avame uksed Eesti uudistemajast, et tutvustada teile põnevaid ja murrangulisi uudiseid ning huvitavaid persoonlugu. Tänaseks külaliseks on meil au võõrustada Margus Tsahknat, kellel on oluline roll Eesti poliitikas ja ühiskonnas. Läbi elava vestluse ja otseülekande saate avastada rohkem sellest, mis liigutab Eesti poliitilist maastikku ja kuidas meie külaline on aidanud kaasa riigi arengule. Olge valmis sügavamaks sissevaateks Eesti uudistesündmustesse ja ärge jätke seda põnevat otseülekannet vahele!

Rahvusringhäälingu intervjuusaate “Otse uudistemajast” külaline on sel kolmapäeval välisminister ja erakonna Eesti 200 esimees Margus Tsahkna.

Räägime Tsahknaga nii erinevatest välispoliitilistest teemadest kui ka põletavamatest Eesti elu puudutavatest arengutest, nagu näiteks õpetajate streik.

Saatejuht on Aleksander Krjukov.

“Otse uudistemajast” algab ERR-i portaalis kell 11.00, saadet saab hiljem järelvaadata.

Kell 14 ja hilisõhtul kell 23.25 on saade eetris ka ETV2-s.

Margus Tsahkna’s interview on “Otse uudistemajast” provided valuable insights into the current political landscape in Estonia. His perspectives on the country’s economic challenges and opportunities were particularly informative. Tsahkna’s ideas on foreign policy and regional security also shed light on Estonia’s position in the global arena. Overall, the interview was a thought-provoking and illuminating discussion on the key issues facing Estonia today. It served as a reminder of the importance of staying informed and engaged in the country’s political and economic developments.

Loe rohkem:  Eesti võetakse vastu Euroopa tuumauuringute organisatsiooni liikmeks | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga