Kolmapäeval kell 11 “Otse uudistemajast”: Madle Lippus | Eesti

2207161h91c6t24

Tere tulemast! Kolmapäeval kell 11 saate nautida otseülekannet uudistemajast, kus Eesti tuntud ajakirjanik Madle Lippus jagab viimaseid uudiseid ja olulisi sündmusi. Madle Lippus on tuntud oma professionaalsuse ja terava pilgu poolest, mistõttu ei saa ükski tähtis teema tema tähelepanuta jääda. Olles hästi kursis nii siseriiklike kui ka rahvusvaheliste sündmustega, pakub Madle Lippus alati põnevaid ja haaravaid uudiseid. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja liituge meiega kolmapäeval kell 11 “Otse uudistemajast”!

Rahvusringhäälingu intervjuusaate “Otse uudistemajast” külaline on sel kolmapäeval Tallinna abilinnapea Madle Lippus.

Lippusega tuleb juttu Tallinna linnaplaneerimise arengutest, Tallinna koalitsiooni püsimisest ning ka Lippuse plaanidest Tallinna Sotsiaaldemokraatide juhina.

Saatejuht on Aleksander Krjukov.

“Otse uudistemajast” algab ERR-i portaalis kell 11.00, saadet saab hiljem järelvaadata.

Kell 14 ja hilisõhtul kell 23.55 on saade eetris ka ETV2-s.

Kokkuvõttes võib öelda, et Madle Lippusel on laialdased teadmised ja kogemused meediavaldkonnas ning tema arvamused ja analüüsid on alati põhjalikud ja informatiivsed. “Otse uudistemaja” saade pakub vaatajatele väärtuslikku sisu ning võimalust olla kursis kõige olulisemate uudistega. Madle Lippuse kolumnid ja arvamused on alati huvitavad ning aitavad mõista keerulisi teemasid lihtsal ja arusaadaval moel. Kindlasti tasub jälgida tema edasist tegevust meediamaastikul ning olla kursis kõige värskemate uudistega.

Loe rohkem:  Urmas Paet: jah, olen volinikukohast huvitatud | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga