Kirpu koduklubi kaotas 2:0 eduseisust | Jalgpall

2456711h9bc5t24

Kirpu koduklubi kaotas 2:0 eduseisust!

Eesti jalgpalli meisterlik kohtumine lõppes Kirpu koduklubi jaoks kahjuks 2:0 kaotusega.

Hoolimata alguses näha saanud eduseisust, ei suutnud meeskond parandada tulemust ja vastasseisust välja ronida.

Kas see kaotus on vaid lühiajaline tagasilöök või sümboliseerib suurimaid väljakutseid edaspidi?

Katrin Kirpu koduklubi Aland United kaotas Soome naiste kõrgliigas Kuopio Palloseurale 2:0 eduseisust 2:3.

Aada Torroneni tabamustest juhtima läinud Aland lubas vastastel skoorida 61., 63. ja 83. minutil. Kirpu sekkus vahetusest 80. minutil, kui seis oli 2:2 viigis, vahendab Soccernet.ee.

Kümne vooru järel paikneb Aland United (14 punkti) viiendal kohal, Kuopio (25 punkti) hoiab teist positsiooni.

Kirpu on pääsenud sel liiga hooajal ühe korra põhikoosseisu ja sekkunud ülejäänud üheksasse mängu vahetusest.

Kirpu koduklubi kaotus 2:0 oli kahjulik, eriti kuna nad olid alguses 2:0 ees. See näitab, et meeskonnal on veel tööd teha, et säilitada enesekindlust ja tulemuste stabiilsust.

Kõik ei ole aga kaotanud, ja edaspidi on vaja keskenduda treeningutele ja ühtekuuluvus suurendamisele. Kui meeskond õpib oma vigadest ja paneb näiteks kiiremini vastustrummi jõusse, siis on veel võimalik saavutada paremaid tulemusi.

Loe rohkem:  Koskori debüüt Itaalias lõppes napi kaotusega | Jalgpall