Keskerakonna fraktsioon valis esimeheks Lauri Laatsi | Eesti

2227647h200dt24

Tere tulemast! Keskerakonna fraktsioon on teinud olulise otsuse, valides uue esimehe – Lauri Laatsi. See on samm uuele ja põnevale suunale Eesti poliitikas. Laats on tuntud oma pühendumuse ja juhtimisoskuste poolest ning tema valimine näitab fraktsiooni usaldust tema võimeid juhtida. Uus juht toob kaasa värsked ideed ja energiat, mis võivad muuta poliitilist maastikku. Tulge ja olge tunnistajaks uuele ajastule Keskerakonna fraktsiooni juhtimises Eestis!

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon valis esimeheks Lauri Laatsi ja aseesimeheks Vadim Belobrovtsevi.

“Keskerakonna fraktsioon on sisemistest muutustest tingitud väljakutsetega hästi hakkama saanud ja meie saadikud seisavad erakonna väärtuste ja valijatele antud lubaduste eest,” lausus Laats.

Fraktsiooni aseesimehe Vadim Belobrovtsevi sõnul on Keskerakonna poliitiline aktiivsus riigikogus ja kohalikes omavalitsustes hästi nähtav ja kõnetab Eesti inimesi aina rohkem.

“Keskerakond pakub turbulentsetel aegadel stabiilsust ja tasakaalustatud lähenemist akuutsetele teemadele. Eesti riik on olnud rohkem kui kaks aastat majanduslanguses ja selge on see, et koalitsiooni poolt kehtestatavad maksutõusud ei paku olukorrale lahendust, vaid hoopis süvendavad probleeme. Oleme sellisele valitsuse tegevusele kategooriliselt vastu ning inimesed üle riigi näevad seda ja usaldavad meid aina rohkem,” lausus Belobrovtsev.

Riigikogu Keskerakonna fraktsioonil ei ole ligi kaks kuud olnud esimeest. Tanel Kiik lahkus erakonnast jaanuari alguses ja seniajani juhtisid ametlikult kuueliikmelist fraktsiooni kaks aseesimeest.

Keskerakonna fraktsiooni otsus valida Lauri Laats esimeheks on tähtis samm erakonna juhtimises. Laatsi pikaajaline poliitiline kogemus ja pühendumine erakonnale annavad talle tugeva aluse juhtrolli täitmiseks. Tema valimine võib aidata tugevdada erakonna positsiooni ja ühtsust ning saavutada paremaid tulemusi Eesti poliitilises maastikul. On oluline, et erakonna liikmed ja toetajad toetaksid ja usaldaksid Laatsi juhtkonna otsuseid ning aitaksid kaasa erakonna arengule ja kasvule.

Loe rohkem:  Kolmapäeval kell 11 "Otse uudistemajast": Madle Lippus | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga