Kell 21.40 “Esimeses stuudios” suur debatt energeetika tulevikust | Majandus

2065487h3171t24

Tere tulemast “Esimese stuudio” suurele debatile energeetika tuleviku üle! Kell 21.40 astuvad stuudiostuudioosse ette silmapaistvad eksperdid, et arutada olulist teemat – kuidas kujuneb majandus tulevikus seoses energiatarbimisega. Kas taastuvenergia võidukäik muudab globaalset majandusmaastikku? Või jäävad fossiilkütused endiselt domineerima? Olge valmis teravateks aruteludeks ja põnevateks vaatenurkadeks sellel olulisel teemal, mis mõjutab meie kõigi tulevikku. Ärge jätke vaatamata!

Elektri tarbimine Eestis kasvab ja see tekitab küsimuse, kuidas tagada ka tulevikus igal ajahetkel vajaminev kogus elektrit. ETV “Esimeses stuudios” väitlevad täna sel teemal parlamendiparteide esindajad.

Stuudios on Kristen Michal (Reformierakond), Toomas Uibo (Eesti 200), Priit Lomp (SDE), Kristjan Järvan (Isamaa), Rain Epler (EKRE) ja Erki Savisaar (Keskerakond).

“Esimene stuudio” algab ETV-s kolmapäeval kell 21.40. Saatejuhid on Liisu Lass ja Andres Kuusk.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et kell 21.40 toimunud suur debatt “Esimeses stuudios” andis meile olulise ülevaate energeetika tulevikust ja selle mõjust majandusele. Arutelus tõstatati mitmeid olulisi küsimusi, mis puudutasid nii taastuvenergiat, süsinikuneutraalsust kui ka energiaturu arengut. Ekspertide arvamused ja seisukohad aitasid paremini mõista seda, millised väljakutsed ja võimalused seisavad meie ees. On selge, et jätkusuutlikkus ja keskkonnasõbralikkus on olulised teemad, millele tuleb tulevikus rohkem tähelepanu pöörata. Energeetika areng omab suurt mõju meie majandusele ning on oluline leida tasakaal keskkonna ja majanduse vahel.

Loe rohkem:  Michal õigustas sadade miljonite eurode taastuvenergiatoetuseks maksmist | Majandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga