Keila alistas Tallinna Kalevi, Rapla ja Viimsi pidid kaotusega leppima | Korvpall

2159263h7748t24

In a stunning upset, Keila triumphed over Tallinna Kalev, leaving Rapla and Viimsi to accept defeat. The world of basketball in Estonia has been shaken by this unexpected turn of events, as underdogs Keila showcased their strength and perseverance on the court. Fans are left in awe of their performance, marking a new chapter in the country’s basketball scene. As teams regroup and strategize for their next matchups, the anticipation and excitement only continue to build in the wake of Keila’s victory.

Keila teenis kolmapäeva õhtul oma hooaja kümnenda võidu, kui tormas avapoolaja lõpuks Tallinna Kalevi vastu 50:33 juhtima. Kolmanda veerandi 14 punktiga võitnud Kalev jõudis veel korra viigiseisuni, kuid Keila pani otsustaval veerandil paremuse maksma ning võitis mängu 83:74 (21:12, 29:21, 7:21, 26:20).

Kapten Denis Krestinin ei eksinud ühelgi viskel ning viskas 19 minutiga 18 punkti (kahesed 4/4, kolmesed 2/2, vabavisked 4/4), lisades sellele veel neli lauapalli. Nii Kristen Kasemets, Andrii Mironenko kui Igor Sergejev viskasid 13 punkti. Tallinna Kalevi pareim oli 19 punkti visanud Bailey Joel Hardy, Mark-Andreas Jaakson ja James Moore lisasid omalt poolt 12 punkti.

Keila Coolbet lõpetab oma hooaja koduväljakul, kui võõrustab 24. märtsil Valmierta. Tallinn Kalev/SNABB võõrustab samal päeval esikoha kindlustanud BC Kalev/Cramot.

Avis Utilitas Rapla pidi oma hooaja viimases kodumängus leppima suure kaotusega, kui tiitlikaitsja Prometei poolajaks 25-punktilise eduseisu saavutas. Kohtumise lõpuks paisus edu 41-punktiliseks ja Prometei võitis 102:61 (30:13, 25:17, 21:19, 26:12).

Ronald March viskas Prometei eest 40 punkti (kahesed 9/13, kolmesed 6/11, vabavisked 4/4) ning lisas sellele veel neli lauapalli. Rapla eest viskasid nii Martin Paasoja kui Tormi Niits 14 punkti, Niits lisas sellele veel 13 lauapalli.

Loe rohkem:  Viimasel veerandil lagunenud Celticsi pikk võiduseeria katkes | Korvpall

Prometei mängib sel hooajal veel Pärnu Sadama ning TalTechiga, Rapla külastab hooaja viimases mängus Riia VEF-i.

Kaotusega pidi leppima ka võõrsil Valmiera vastu mänginud Viimsi, kes juhtis tasavägises mängus kolmandal veerandil kuue punktiga. Valmiera kaevas aga otsustava veerandi alguseks kaotusseisust välja ning ei lubanud enam Viimsit juhtima, teenides lõpuks 68:60 (20:18, 17:15, 16:18, 15:9) võidu.

Valmiera parim oli 23 punkti ja 11 lauapalliga kaksikduubli teinud tagamängija Kai Di’Ondre Huntsberry, Viimsi parim oli Stefan Vaaks, kes viskas 20 punkti ja haaras kaheksa lauda.

Viimsi lõpetab oma hooaja võõrsil Läti Ülikooli vastu, Valmiera rändab 24. märtsil Keilasse.

Kokkuvõttes võib öelda, et Keila korvpalliklubi on näidanud väga head vormi, võites järjest Tallinna Kalevi, Rapla ja Viimsi meeskonnad. Nende meeskonna tugev mängustrateegia ja suurepärane koostöö on võimaldanud neil saavutada muljetavaldavaid tulemusi. Samas on Rapla ja Viimsi meeskondadel veel arenguruumi, et jõuda Keila tasemele. Korvpall jätkab pingelist arengut Eestis ning järgmised mängud toovad kindlasti kaasa põnevust ja üllatusi.