Kanepi piirdus Austraalia lahtistel ühe mänguga | Tennis

2208637h1590t24

Tervitused tennisefännidele! Kanepi piirdus Austraalia lahtistel ühe mänguga, tekitades küsimusi ja üllatusi spordimaailmas. Kuigi tema võistlus lõppes varakult, ei saa eitada tema panust Eesti tennisemaastikul. Kanepi on olnud pühendunud ja kirglik mängija, kes on kujunenud eeskujulikuks sportlaseks. Tema osalus suurüritustel on alati paeluv ja meie riigi jaoks oluline. Loodame, et Kanepi jätkab oma võidukat karjääri ja toob uhkust ning rõõmu oma toetajatele üle maailma.

Eesti esireket Kaia Kanepi (WTA 175.) langes aasta esimesel suure slämmi tenniseturniiril ehk Austraalia lahtistel meistrivõistlustel kvalifikatsioonis avaringis konkurentsist välja.

Kanepi jäi 3:6, 2:6 alla paarismängu maailma esinumbrile, üksikmängus 179. real paiknevale australlannale Storm Hunterile. Kohtumine kestis tund ja 19 minutit.

Kanepi asus avasetti murdega 3:0 juhtima, kuid seejärel oli kinniteibitud õlaga eestlanna servil raskustes ja kaotas kuus geimi järjest ning sellega ka avaseti.

Hunter jätkas heas hoos ka teises setis ja tal oli kolm murdepalli, et võita kaheksas geim järjest ning minna teist setti 2:0 juhtima, kuid Kanepi suutis siiski maratongeimi võita. Neljandas geimis sai Hunter murde kätte, kaotas seejärel enda pallingugeimi, aga murdis siis uuesti Kanepi servi ja läks 4:2 juhtima. Kaheksandas geimis läks Hunter eestlanna pallingul 40:0 juhtima ja vormistas võidu esimesel matšpallil.

Kanepi’s early exit from the Australian Open is disappointing for Estonian tennis fans. While she had a tough draw, her quick elimination is a setback for her and her supporters. However, Kanepi has proven herself to be a resilient and talented player, and this loss is just a small bump in the road. She will have more opportunities to showcase her skills and make Estonia proud in future tournaments. Kanepi’s determination and skill will surely lead to more successful performances in the future.

Loe rohkem:  Glinka poolfinaalist kaugemale ei jõudnud | Tennis