Alcarazi jaoks ei ole Prantsusmaa lahtised aasta tähtsaim Pariisi turniir | Tennis

2259483h50d6t24

Tennisemaailmas on alati suur põnevus seotud Prantsusmaa lahtiste turniiriga, kuid Hispaania tennisisti Alcarazi jaoks on see veelgi olulisem. Alcarazi on tõusuteel olev täht ja tema mäng Pariisi turniiril paneb kõik tema fännid hinge kinni pidades vaatama. Ta on tugev mängija, kellel on suur potentsiaal võita suuri tiitleid ning tema osalemine turniiril on tõeline põnevushetk kõigile tennisefännidele üle maailma. Kas ta suudab ületada ootusi ja jõuda tippu või teeb turniir temast veelgi tugevama mängija? Ainult aeg näitab.

Meeste tennise maailma teine number Carlos Alcaraz tunnistas, et eelistaks sel aastal Pariisi olümpiakulda Prantsusmaa lahtiste võidule.

Prantsusmaa lahtised on üks neljast suure slämmi turniirist, kuid olümpiamängude aastal hinnatakse sealset kuldmedalit samuti väga kõrgelt. Sel aastal on olümpia eriline, kuna mängupaik kattub Prantsusmaa lahtiste omaga.

“Kui mul oleks valida, siis ma pigem võidaks sel aastal olümpiakulla kui Roland Garrose [Prantsusmaa lahtiste tennisekompleksi nimi],” lausus hetkel Buenos Aireses viibiv endine maailma esireket meediale.

20-aastane Alcaraz on jõudnud võita juba USA lahtised (2022) ja Wimbledoni (2023), kuid Prantsusmaa lahtistel on jäänud laeks mullune poolfinaal, kus tuli tunnistada Novak Djokovici paremust.

“Ma ei tunne, et peaksin selle võitma või mul oleks seetõttu koorem õlul, et ma pole seda veel võitnud,” lisas Alcaraz. “See on väga tore turniir, hispaanlaste jaoks väga eriline, aga minu jaoks on ta nagu iga teinegi suure slämmi turniir.”

Olümpiamängudele ei ole noor hispaanlane veel jõudnud. 2021. aastal võidutses Tokyos sakslane Alexander Zverev, kes alistas esikohamängus Karen Hatšanovi. Pronksi võitis Djokovic.

Pariisi olümpia tenniseturniir on kavas 27. juulist 4. augustini Roland Garrosi saviväljakutel.

Kokkuvõttes, Alcarazi jaoks ei ole Prantsusmaa lahtised aasta tähtsaim Pariisi turniir. Kuigi noor tennisestaar võib olla pettunud kaotusest, on võimalus õppida ja kasvada sellest kogemusest. Ta on veel noor ja tema tulevik tennise maailmas on väga helge. Tuleb tunnustada tema jõupingutusi ja talenti ning järgmine kord võib ta üllatada maailma oma oskuste ja võidukihuga. Jääme põnevil, et näha, kuhu tema tennisekarjäär teda viib.

Loe rohkem:  Argentiinlane teenis Rio de Janeiros karjääri suurima turniirivõidu | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga