Kalev/Cramo võitis Eesti-Läti liiga põhihooajal kõik kodumängud | Korvpall

1708190895 2246313h9301t24

Kalev/Cramo has achieved an extraordinary feat in the Eesti-Läti league by winning all their home games during the regular season. This remarkable accomplishment showcases the team’s talent, determination, and ability to dominate the court. With an impressive record, Kalev/Cramo has set a high standard for their competitors and proven themselves as a force to be reckoned with in the world of basketball. Estonian fans can be proud of their team’s success and look forward to seeing them continue their winning streak in future games.

Korvpalli Eesti-Läti liigas pidas põhiturniiri võitja BC Kalev/Cramo teisipäeval ka põhihooaja viimase kodumängu, kui alistas Ventspilsi kodusaalis 81:60.

Eesti esiklubi ei lubanud tabeli neljandale meeskonnale teisel veerandajal kaheksa minuti jooksul mitte ühtegi punkti ja tegi ise selle ajaga 13:0 vahespurdi. Teine periood kuulus Kalev/Cramole skooriga 20:6.

Kolmanda veerandaja keskel suurenes Kalev/Cramo edu ka 30 punktile, siis tabas võõrustajaid endid väike mõõn, kui järgmised punktid visati neli ja pool minutit hiljem. 20 punktist lähemale külalismeeskond aga ei jõudnudki ja nii teenis Kalev/Cramo lõpuks 81:60 võidu.

Põhihooaja võidu juba kindlustanud Kalev/Cramo võitis kõik Eesti-Läti liiga raames koduväljakul peetud mängud, kaks vooru enne hooaja lõppu on Eesti esiklubi ainus kaotus tulnud Prometeilt. Võiduseeria pikendas meeskond teisipäeval 19-mänguliseks.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 15 minutiga 18 punkti visanud ja kuus lauapalli noppinud Manny Suarez, Kregor Hermet lisas 13 punkti ja üheksa lauapalli ning 11 punkti kanti nii Rauno Nurgeri kui meeskonna viimase täienduse Grant Shephardi arvele. Viskeid tabas kodumeeskond 52-protsendiliselt, lauavõitlus kuulus Kalev/Cramole koguni 49:29.

22. märtsil sõidab Kalev/Cramo külla Tartu Ülikoolile, põhihooaja lõpetab võistkond kaks päeva hiljem mänguga Tallinna Kalevi vastu.

Loe rohkem:  Spoelstra sõlmib Miamiga enam kui 100 miljonit dollarit väärt lepingu | Korvpall

Kalev/Cramo’s dominant performance in winning all their home games in the Estonian-Latvian league regular season is a testament to the team’s strength and skill on the basketball court. Their impressive achievement showcases their dedication and hard work as they strive for success in every game they play. As they head into the playoffs, Kalev/Cramo will undoubtedly be a tough contender for the championship title, ready to build on their momentum and continue their winning streak. Estonian basketball fans have much to look forward to as they support their team on their quest for glory in the upcoming games.