Kajar Lember jäi lõplikult õigeks | Eesti

2299347h0174t24

Tere tulemast Eestisse! Viimaks on Kajar Lember õigeks mõistetud! Pärast aastaid kestnud võitlust ebaõigluse vastu on lõpuks selgunud tõde ning õiglus on jalule seatud. See oluline sündmus on suureks pidupäevaks mitte ainult Lemberi perele, vaid ka kogu Eesti rahvale. See on tõestus sellest, et õiglus võidutseb alati ja et usk aususse on tõesti seda väärt. Tähistagem koos selle ajaloolise hetke üle ja jätkem võitlus ebaõigluse vastu!

Reedel jõustus ringkonnakohtu otsus, millega mõisteti endine Tartu abilinnapea ja ettevõtja Kajar Lember korruptsioonisüüdistuses ja altkäemaksu võtmises õigeks.

Tartu Postimees kirjutas, et endist Tartu abilinnapead, praegust ettevõtjat Kajar Lemberit süüdistati toimingupiirangu rikkumises ja altkäemaksu võtmises, ning juuksur Tuuli Tirole altkäemaksu andmises. Altkäemaksuks peeti juukselõikust, mis muidu maksnuks üheksa eurot, kuid mille eest juuksur Tiro keeldus tasu võtmast. 

Tartu maakohus mõistis Kajar Lember kõigis süüdistustes õigeks 2022. aasta 14. detsembril. Prokuratuur kaebas otsuse ringkonnakohtusse, kes jättis otsuse muutmata.

Lõuna ringkonnaprokuratuuril oli võimalus ka ringkonnakohtu otsus riigikohtus vaidlustada, kuid sellest võimalusest otsustas prokuratuur loobuda.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kajar Lemberi süüdistused on lõplikult ümber lükatud ning ta on selgelt õigeks mõistetud. See on oluline võit õigluse ja tõe eest Eesti õigussüsteemis ning annab kahtlemata ka Lemberile ennast vajaliku kergenduse. See juhtum kinnitab, et Eesti kohtusüsteem toimib tõhusalt ja õiglaselt ning igaüks saab oma süütust tõestada. Loodame, et sellised otsused aitavad kaasa usalduse suurendamisele õigussüsteemi vastu ning julgustavad teisi õigust otsida ja kaitsta.

Loe rohkem:  Kohus peatas raadamistööd Võrumaal Nursipalu harjutusvälja laiendusel | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga