Kaidy Kaasiku võidutses ka vabatehnikas, Himma võitis napilt | Suusatamine

2164081h8988t24

Tere tulemast Eesti suusamaailma! Viimastel päevadel toimusid põnevad võistlused, kus Kaidy Kaasiku näitas oma suurepärast oskust ning võidutses vabatehnikas. Tema saavutus oli muljetavaldav ning inspireeriv kõigile suusasõpradele üle Eesti. Lisaks võitis Himma napilt teises võistluskategoorias, näidates oma visa treeningu vilju. Nende saavutused on suureks tõestuseks sellest, kui palju talenti ja kirge suusatamine Eestis pakub. Järgmine kord kui lähete mägedesse suusatama, mõelge sellele, kuidas need kaks suusatajat on inspireerinud ja esindanud Eestit rahvusvaheliselt.

Kaidy Kaasiku teenis Otepääl jätkunud murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlustel meistritiitli ka vabatehnikas, kuid meeste seas võidutses pühapäeval hoopis Martin Himma.

Naiste 10 km vabatehnika eraldistardis lõpetas kiireimalt Kaidy Kaasiku, kes ületas finišijoone ajaga 25.53,4. Teiseks jäi tema kaksikõde Keidy, kes kaotas võitjale 11,5 sekundit. Esikolmikusse mahtus veel Teesi Tuul, kes jäi võitjast minuti ja sekundi kaugusele.

Kui laupäeval teenis Kaarel Kasper Kõrge meeste klassikadistantsil Eesti meistritiitli, siis pühapäeval oli aeg särada hoopis Martin Himmal, kes läbis vabatehnika distantsi ajaga 22.26,8.

Kõrge ja Himma vahetasid laupäevaga võrreldes kohti, Kõrge jäi pühapäeval Himmast aga vaid 1,9 sekundi võrra aeglasemaks. Kolmanda koha sai Raido Ränkel, kes kaotas Himmale 11,1 sekundiga.

Harrastajate klassis võidutses meeste seas Rauno Tiimann, kes edestas Karel Tammjärve ja Rimo Timmi. Naisharrastajatest oli kiireim Karolina Pugal, kellele järgnesid Karina Toming ja Katrin Kahu.

Kaidy Kaasiku’s victory in the freestyle and Himma’s narrow win in the ski race showcases the incredible talent and dedication of Estonian skiers. Their achievements not only bring pride to the country but also inspire the younger generation to pursue their passion for skiing. The strong performance of these athletes on the international stage is a testament to the high level of training and support they receive in Estonia. As a nation, we should continue to support and celebrate our athletes as they represent us on the global stage.

Loe rohkem:  VIDEO | Noorte murdmaakarikal selgitati välja Eesti parimad noorsuusatajad | Suusatamine