Joselu kaks väravat aitasid Reali tagasi tabeli tippu | Jalgpall

2240289h89aet24

Tere tulemast, jalgpalli entusiastid! Eile õhtul sai kogu jalgpallimaailm tunnistada Real Madridi võidukat mängu, kus Joselu kahe värava abil suutis meeskond tõusta tagasi La Liga tabeli tippu. Hispaania meedia on täis kiidusõnu selle mängija kohta, kes oli lahingulises võidus justkui kangelane. Kuidas see mängija suutis pöörata mängu enda kasuks? Mis on tema saladus? Läheme koos sellele teekonnale ja vaatame, kuidas jalgpall saab tuua meile põnevust ja inspiratsiooni.

Hispaania jalgpalli kõrgliigas peeti neljapäeval üks kohtumine, kui Madridi Real alistas Getafe 2:0 ja taastas oma esikoha.

Kohtumist avavilest peale domineerinud Real läks juhtima 14. minutil, kui 33-aastane Espanyolist laenul olev ründaja Joselu saatis peaga väravasse Dani Carvajali tsenderduse.

38. minutil tõrjus tema pealelöögi osavalt kodumeeskonna väravavaht David Soria, aga 56. minutil toimetas üheksa koondisemänguga viis väravat löönud hispaanlane väravasse Vinicius Jr.-i madala söödu ja Real teenis kolm punkti.

Võiduga taastas Madridi kuninglik klubi liidripositsiooni: 22 vooru järel on neil 57 punkti, selle hooaja üllatusmeeskond Girona kaotab neile kahe silmaga. Reali linnarivaalil Atleticol ja Barcelonal on 47 punkti.

Kokkuvõttes näitas Joselu suurepärast esitust, aidates Realil võita ja tõustes ise meeskonna tulemuslikkuse liidriks. Tema kaks väravat aitasid Realil tõusta tagasi tabeli tippu ning tõestasid tema olulisust meeskonna jaoks. Mäng näitas ka meeskonna võitlusvaimu ja soovi võidelda võidu eest igal mängul. Real on kindlasti tõsine tiitelikandidaat ning fännid ootavad huviga järgmisi mänge, kus loodetakse näha veel rohkem häid esitusi ja positiivseid tulemusi.

Loe rohkem:  Kümnekesi jäänud Müncheni Bayern kaotas Roomas, PSG võitis kodus | Jalgpall