Joe Rogan sõlmis Spotifyga 250 miljonit dollarit väärt lepingu | Välismaa

2245965ha3f8t24

Tere tulemast! Kas olete kuulnud, et Joe Rogan, tuntud Ameerika podcasti juht, sõlmis Spotifyga uskumatu 250 miljoni dollari suuruse lepingu? See on tõepoolest suur uudis nii Eesti kui ka kogu maailma jaoks. Rogani eksklusiivne leping Spotifyga tähendab, et tema podcasti “The Joe Rogan Experience” kuulajad saavad nüüd nautida ainulaadset sisu ainult Spotify platvormil. See on kindlasti murranguline hetk podcasti maailmas ja pakub vaatajatele ja kuulajatele kogu maailmas uusi põnevil võimalusi.

Ajaleht The Wall Street Journal kirjutab, et USA autor Joe Rogan sõlmis Rootsi voogedastusfirmaga Spotify uue lepingu ja selle väärtus on 250 miljonit dollarit.

Uue lepingu kohaselt müüb Spotify Rogani saadet ka teistele platvormidele. Varem oli Rogani saade saadaval ainult Spotifys, edaspidi on see saadaval ka näiteks YouTube’is. 

Uus Rogani ja Spotify leping viitab, et taskuhäälingusaadete turg on muutunud. Spotify tahab nüüd tagada, et firmale kuuluvad saated leviksid ka teistel platvormidel. Rootsi firma tahab vaatajaskonda laiendada ning suurendada reklaamide müüki, vahendas The Wall Street Journal. 

Rogani saade “The Joe Rogan Experience” on Spotify populaarseim saade. Spotify sõlmis oma esimese tehingu Roganiga juba 2020. aastal. Firma turuväärtus on pärast seda märkimisväärselt tõusnud.  

Spotify on varem Rogani saadete tõttu langenud ka aktivistide surve alla. Vasakpoolsed aktivistid väidavad, et Rogan levitab oma saates valeinformatsiooni ja kasutab poliitiliselt ebakorrektset kõnepruuki. 

Kokkuvõttes on Joe Rogani 250 miljoni dollari suurune leping Spotifyga märkimisväärne saavutus nii temale kui ka Eesti väljaannetele, kes seda teemat kajastavad. See näitab, et ka Eesti inimesed on huvitatud rahvusvahelistest meediapersoonidest ning nende tegemistest. Rogani leping mõjutab kindlasti ka Eesti kuulajaid, sest tema populaarne podcast jõuab nüüd ainult Spotify kaudu kuulajateni. Loodame, et see leping avab uksed ka teistele välismaistele meelelahutustööstuse tegijatele ning toob rohkem rahvusvahelist tähelepanu Eestile.

Loe rohkem:  USA kongress kiitis heaks valitsust töös hoidva ajutise meetme | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga