Jan Teevet: on aeg koostada kõne, mis segadust tunnistaks

2250198hf0c7t24

Tere tulemast! Jan Teevet, Eesti tuntud sotsiaalpsühholoog ja kõneleja, on alati olnud sõnavõttude ja kõnede poolest silmapaistev. Tema viimane kõne “On aeg koostada kõne, mis segadust tunnistaks” on tekitanud tormi Eesti ühiskonnas. Teeveti sõnad on inspireerivad ja mõtlemapanevad, kutsudes kuulajaid üles avatud meelega lähenema segadust tekitavatele teemadele. See kõne on olnud murranguline ja see on muutnud paljude meie mõtteviisi ja suhtumist keerulistesse küsimustesse. Ärge jätke võimalust kuulata Jan Teeveti võimsat sõnumit maha!

Eesti Kunstiakadeemia galeriis avab viieks päevaks uksed Utoopia Saatkond, kuhu võib igaüks minna, kus täidetakse poeetilisi taotlusi ja ankeete ning vesteldakse teemadel, millest inimesed iga päev ei mõtle. 24. veebruaril saab kõikidest neist taotlustest, avaldustest ja vestlustest kõne, mis kantakse Utoopia Saatkonnas ette tund aega pärast president Alar Karise vabariigi aastapäeva kõnet.

Jan Teevet on esitanud olulise väljakutse mõista ja tunnistada segadust, mis valitseb Eesti ühiskonnas. Tema sõnul on aeg koostada kõne, mis tunnistaks meie segadust ja aitaks leida lahendusi sellele keerulisele olukorrale. Teeveti sõnum on oluline meie ühiskonna paremaks muutmiseks ja tulevikule suunatud lahenduste leidmiseks. Tema kutsung peegeldab muret ja pühendumust, et ühiskond saaks sellest segadusest üle ja edasi liikuda. Tema sõnad peaksid inspireerima edaspidiseid arutelusid ja tegusid, et luua parem tulevik meile kõigile Eestis.

Loe rohkem:  Loviise Kapper: see on kõige väljakutsuvam lavastus, mida ma olen teinud | Kultuur

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga