Ilves alustab Riiberita toimuva Lahti MK-etapi suusasõitu kolmandana | Kahevõistlus

2290149hde1ct24

Tere tulemast Lahti MK-etapile, kus ilus ilm ja põnevad võistlused on kindlasti tagatud! Pealtvaatajaid köidab kindlasti Tanel Ilvese suurepärane stardipositsioon kolmandana Riiberita toimuvas kahevõistluse suusasõidus. Eestlased on põnevil ja toetavad meie sportlast tema võitluses tipptaseme nimel. Kas Ilves suudab poodiumile tõusta ja kodupubliku ees rõõmu valmistada? Jääme põnevusega ootama!

Soomes Lahtis toimuval kahevõistluse MK-etapil saavutas Kristjan Ilves hüppevoorus kolmanda koha ja stardib suusarajale liidritest pool minutit hiljem.

Kolm nädalat tagasi kodusel Otepää MK-etapil säranud Ilves hüppas pühapäeval Lahtis 126,5 meetrit ja teenis 128,9 punkti, mis asetab ta 10 km suusasõidu eel kolmandaks.

Liidriteks on kaks austerlast: Stefan Rettenegger hüppas 132 meetrit ja sai 136,7 punkti, koguni 136,5-meetrise õhulennu pakkunud Johannes Lamparter alustab temast viis sekundit hiljem. Ilves pääseb Retteneggerist rajale 31 sekundit hiljem.

Viimased 11 võistlust võitnud ja juba MK-sarja üldvõidu kindlustanud Jarl Magnus Riiberit Lahtis kohal ei ole, sest laseb arstidel õlga uurida. Reedesel proovivõistlusel sai Ilves normidele mittevastava hüppekombinesooni tõttu disklahvi.

Ilves näitas Lahti MK-etapil tugevat sõitu, olles suusasõidu järel kolmandal kohal. Ta demonstreeris head vormi ja kindlustas endale hea positsiooni kahevõistluseks. Ilvesel on suur potentsiaal tulevikus veelgi paremaid tulemusi saavutada ning ta näitas, et tema konkurentsivõime on kõrgel tasemel. Eesti suusatajatel on põhjust olla uhked Tema esituse üle ning toetada teda tema edasistes võistlustes.

Loe rohkem:  Kodusele kahevõistluse MK-etapile on oodata rekordarv sportlasi | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga