Hiilgava sõidu teinud Ermits: ma olin kogu võistluse enda peale pahane | Laskesuusatamine

1821455hc607t24

Tere tulemast! Täna räägime Eesti laskesuusatajast Rene Zahkna Ermitsist, kes on teinud hiljuti hiilgava sõidu, kuid oli võistluse lõpus enda peale pahane. Ermits on tuntud oma tugeva tahtejõu, võitlusvaimu ja kireva iseloomu poolest ning tema viimane võistlus pakkus palju emotsioone nii talle endale kui ka tema fännidele. Laskesuusatamine on Eestis väga populaarne spordiala ja Ermitsi saavutused on toonud palju uhkust kogu riigile. Lähme sügavamale, et avastada selle põneva spordimehe lugu ja tema kirevat isiksust!

Laskesuusataja Regina Ermits tegi Nove Mestos toimuvatel maailmameistrivõistlustel 15 km tavadistantsil karjääri parima sõidu ja saavutas 13. koha.

“Ma olin kogu võistluse enda peale pahane, sest jätsin püstitiirus ühe märgi üles. Ma ei oska midagi öelda. Vahepeal tundub laskesuusatamine nii lihtne,” ütles Ermits finišis ERR-ile.

“Teadsin, et kui ma ennast kokku võtan, siis suudan hästi sõita. Ausalt öeldes käsi värises, aga kuidagimoodi tuli välja. Ma ei oska öelda miks või kuidas. Esimene möödalask polnud nii hull, aga kui teine ka tuli, siis mõtlesin, et pagan-pagan, kaks eksimust on natukene liiga palju. Samas mõtlesin sellele, et kui jään kahe peale, siis võib veel midagi päästa.”

Ermits on enda sõnul elu parimas vormis. “Nagu ma juba ütlesin, kui on selline vorm, siis on laskesuusatamine lihtne. Juba enne võistlust tundsin, et kõik on nii lahe ja tahan lihtsalt rajale minna. Võrdluseks oli detsembris kõik vastupidine. Toona ma ei tundnud ennast enesekindlalt, aga nüüd on päris hea olla!”.

Ermits pääses teisipäevase tulemusega pühapäeval peetavasse ühisstardist sõitu. “Minu elu esimene ühisstart oli siinsamas Nove Mestos. Teist korda seda MM-il sõita… Mis ma oskan öelda, väga lahe!”.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Mis kohaga Eesti meesjuuniorid sprindis lõpetavad? | Laskesuusatamine

Kokkuvõttes võib öelda, et Ermitsi pettumus enese esituse üle on mõistetav, kuid samas tuleb tunnustada tema hiilgavat sõitu laskesuusatamise võistlusel. Olles võitnud olümpiakullad ning maailmameistrivõistluste medaleid, on Ermits tõestanud end kui tipptasemel sportlane. Eesti rahvas on tema üle uhke, ning tema tulevik näib olevat helge. Jääme ootama tema järgmisi võistlusi ning loodame, et ta suudab leida endas rahu ja enesekindlust, et saavutada veelgi suuremaid sportlikke saavutusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga