Heldna lõpetas EM-il viimasena | Laskesuusatamine

2206777hf7bft24

Tere tulemast! Täna räägime Eestis ühest olulisest spordisündmusest – laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlustest. Kuid kahjuks ei ole uudis siiski positiivne, kuna meie laskesuusataja Roland Heldna lõpetas EM-il viimasena. See võib olla pettumust valmistav uudis meie spordifännidele, kuid see annab ka suurepärase võimaluse analüüsida ja õppida. Heldna pingutus ja pühendumus on siiski lugupidamist väärt ning meie toetuste teele võiks tema suunas lennata. Jääge meiega, et saada rohkem teavet selle olulise sündmuse kohta!

Laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlustel Brezno-Osrblies tuli Robert Heldnal leppida meeste 12,5 km jälitussõidus 57. ehk viimase kohaga. Ta eksis tiirudes kokku seitse korda ja finišeeris pea kaheksa minutit pärast võitjat.

Euroopa meistriks krooniti sprindis kolmandaks tulnud norralane Isak Frey (3; 32.42,1), kes lõpetas 12,3 sekundit enne Venemaalt pärit, aga 2021. aastast Rumeeniat esindavat Dmitri Šamajevit (0).

Sprindi Euroopa meister Antonin Guigonnat (Prantsusmaa) vajus jälitussõiduga kolmandaks (5; +26,0).

Laupäeval toimub EM-il veel ka naiste 10 km jälitussõit. Pühapäeval on kavas segateatesõit ja paarissegateatesõit.

Kahjuks lõpetas Kristjan Heldna laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlustel viimasena. See oli kindlasti pettumus nii talle kui ka tema fännidele, kuid oluline on meeles pidada, et sport on alati täis üles ja alla. Heldnal on kindlasti võimalus tugevamalt tagasi tulla ja järgmistel võistlustel näidata oma tõelist potentsiaali. Eesti fännid jäävad kindlasti tema poolele ja toetavad teda kogu südamest. Loodame, et Heldnal on jõudu ja motivatsiooni sellest kogemusest õppida ning tulevikus veelgi tugevamalt esineda.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Ruhpoldingi MK-etapp jätkub meeste teatesõiduga | Laskesuusatamine