Heitlikku hooaega tegev Lazio leidis uue peatreeneri | Jalgpall

2313990h660bt24

Eesti jalgpallisõbrad on taas elevil, kui Lazio kauaaegne peatreener lahkus ja klubi leidis endale uue juhi. Meistriliiga tiitlit ihalev Lazio seisab ees heitlik hooaeg ning uus peatreener toob kaasa värsket õhku ja uusi võimalusi meeskonna taktikasse. Ootused meeskonna tulemustele on kõrged ning fännid ootavad põnevusega, kuidas uus juhendaja suudab meeskonna sooritust mõjutada. Kas see on algus uuele ajastule või jääb Lazio keerlevasse tsüklisse? Ootame kannatamatult, et näha, mis saab edasi.

Itaalia jalgpalliklubi Rooma Lazio palkas uueks peatreeneriks horvaat Igor Tudori, kes vahetab sel positsiooni välja eelmisel nädalal tagasi astunud Maurizio Sarri.

45-aastane Tudor juhendas viimati Prantsusmaa kõrgliigaklubi Marseille Olympique’i, kuid ka Itaalia kõrgliiga pole talle treenerina võõras: varem on ta olnud nii Udinese kui ka Verona Hellase eesotsas.

Mängijana veetis Tudor just Itaalias suure osa oma karjäärist, esindades aastatel 1998-2007 Torino Juventust, kellega tuli kaks korda riigi meistriks ja jõudis 2003. aastal Meistrite liiga finaali.

Lazio hooaeg on kulgenud oodatust tagasihoidlikumalt. Itaalia kõrgliigas on neil 29 mänguga 43 punkti, mis annab 20 klubi konkurentsis üheksanda koha. Meistrite liiga positsioonist lahutab juba enam kui kümme silma.

Meistrite liigas jõuti kaheksandikfinaali, kus tuli tunnistada Müncheni Bayerni paremust.

Kokkuvõttes võib öelda, et Heitlikku hooaega tegev Lazio leidis uue peatreeneri, mis võib anda meeskonnale vajaliku värskenduse ja motivatsiooni tulevasteks väljakutseteks. Uus peatreener toob kindlasti kaasa uue visiooni ja mängustiili, mis võib aidata meeskonnal saavutada paremaid tulemusi. Lazio fännid on põnevil uue peatreeneri üle ning loodavad näha meeskonna tõusu ja võidukaid esitusi lähitulevikus.

Loe rohkem:  EJL-i akadeemia alustab koostööd Poola ajaloolise klubi akadeemiaga | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga