HC Panter langes veerandfinaalis konkurentsist | Jäähoki

2084183h4114t24

Eesti jäähokifännid said eile õhtul valusa löögi, kui HC Panter langes kontinentaalse veerandfinaali konkurentsist. Klubi võitlev võistkond tõestas oma võimet ja energiat kogu hooaja jooksul, kuid seekord jäi neil puudu vajalikust õnnest. Kuigi pettumus on suur, teab HC Panter, et see on vaid ajutine tagasilöök ning et tõeline võit seisab ees alles järgmisel hooajal. Jäähokifännid ei vaja muretsemist, sest meeskond on tugevam kui kunagi varem ning nad kindlasti näitavad oma võimu tulevikus.

Eesti jäähokiklubi HC Panteri hooaeg Optibet hokiliigas sai reedel lõpu, kui veerandfinaalseerias tuli tunnistada kolmandat korda lätlaste HK Prizma paremust.

Kolmapäeval Prizmale teist korda alla jäänud Panter mängis reedel ellujäämise nimel ning alustas hästi, minnes pärast 27 sekundit Daniil Fursa tabamusest juhtima. Prizma viigistas aga poolteist minutit hiljem, kuid avaperioodi üheksandal minutil läks Panter Daniil Tsarkovskyi väravast taas juhtima. Siiski lõppes avaperiood viigiga, sest Kristaps Liepa viigistas 16. minutil.

Prizma asus kohtumist juhtima 31. minutil ning lisas otsustava perioodi alguses veel kaks, et 5:2 juhtima minna. Andre Linde tõi 52. minutil Panteri kahe värava kaugusele, kuid Prizma kindlustas 57. minutil eduseisu ning lõpetas 6:3 (2:2, 1:0, 3:1) võiduga Eesti klubi hooaja.

Prizma läheb poolfinaalis vastamisi põhihooaja esimese kohaga lõpetanud HK Zemgalega. Teises poolfinaalis kohtuvad HK Mogo ning HK Kurbads.

Kahjuks langes meie hinnatud hokimeeskond HC Panter veerandfinaalis konkurentsist, kuid võime olla uhked nende saavutuste üle seni. Meeskond võitles vapralt ja tegi kõik endast oleneva, kuid seekord ei õnnestunud neil võitu saavutada. Jääme ootama tulevikku ja loodame, et järgmisel hooajal suudame veelgi paremini esineda. HC Panter on kindlasti meie suur uhkus ja toome neile järgmisel hooajal veelgi suuremat edu.

Loe rohkem:  Rangers teenis kuuenda järjestikuse võidu, Kreiderilt kübaratrikk | Jäähoki