Halep naaseb võistluskarusselli vähem kui kahe nädala pärast Miamis | Tennis

2299569h4cdet24

Romanian tennis star Simona Halep is set to make a triumphant return to the courts in less than two weeks at the Miami Open. After a brief hiatus due to injury, Halep is eager to get back into the competitive swing of things and showcase her skills on the international stage. Fans in Estonia are eagerly anticipating her comeback, as Halep has proven time and time again that she is a force to be reckoned with on the tennis court. With her tenacity and determination, Halep is sure to make a strong showing in Miami and remind the world why she is considered one of the best in the sport.

Äsja võistluskeelu alt vabanenud endine maailma esireket Simona Halep teenis kutse ülejärgmisel nädalal Miamis toimuvale kõrgeima taseme WTA turniirile.

32-aastane Halep andis positiivse dopinguproovi 2022. aastal USA lahtiste järel, kui tema proovist leiti roksadustaati. Tennises dopingupuhtuse eest vastutav organisatsioon ITIA (International Tennis Integrity Agency) määras seepeale rumeenlannale nelja aasta pikkuse võistluskeelu, kuid tennisist kaebas otsuse edasi CAS-i, mis tegi teisipäeval teatavaks, et on Halepi võistluskeelu lühendanud üheksale kuule.

Neljapäeval andis Miami tenniseturniir Halepile põhitabelisse vabapääsme, turniir algab 17. märtsil. “Mul on teile äärmiselt hea meel teada anda, et naasen WTA tuurile kahe nädala pärast Miami Openil. Tänan turniiri mulle võimaluse andmise eest. Ma ei jõua ära oodata, et saaksin väljakutele naasta,” kirjutas rumeenlanna sotsiaalmeedias.

Halep käis WTA karusselli raames viimati väljakul 2022. aasta 29. augustil, kui kaotas USA lahtiste põhiturniiri avaringis seitsmenda asetusena ukrainlannale Daria Snigurile. Endine esireket on Miami turniiril varem kaks korda poolfinaalis mänginud.

Loe rohkem:  Glinka tõusis karjääri parimale edetabelikohale | Tennis

Alates Selver Openist osa võtmisest keeldumisest on Simona Halep puhkust nautinud ja treeninud ning on nüüd valmis naasma võistluskarusselli vaid vähem kui kahe nädala pärast Miamis. Ootused tema tagasitulekule on kõrged ja fännid üle maailma ootavad põnevusega, kuidas ta end sel hooajal näidata suudab. Halep on tuntud oma võitlusvaimu ja oskuste poolest ning kindlasti on ta valmis näitama kõigile, et ta on tagasi paremana kui kunagi varem. Oleme elevil nähes teda taas võistlustules!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga