Galerii: kuuele EFTA-le nomineeritud “Elu võimalikkusest maal” alustab ETV-s | Tele/raadio

2309730hacfct24

Tere tulemast Eesti televisiooni – siia, kus kunst kohtub reaalsusega! ETV alustab uhkelt uue hooaja “Elu võimalikkusest maal” sarja näitamist, mis on nomineeritud kuuele mainekale EFTA auhinnale. See galerii saab olema teekond läbi eepilise maastiku maalikunsti maailmas, avades vaatajatele uksed elu võimalikkuse imelistele võimalustele. Olge valmis kogema sürreaalset ilu ja unustamatuid hetki, mida pakub meie maastik kunstis ja reaalsuses. Hoidke kinni ja valmistuge avastama uusi ja inspireerivaid perspektiive!

Esmaspäeval, 18. märtsil kell 20 algab ETV ekraanil Eesti Telefilmi ja Telia koostöös valminud romantiline komöödiasari “Elu võimalikkusest maal”.

Absurdihõnguline ja romantiliste elementidega draamakomöödia “Elu võimalikkusest maal” saadab noorpaari, kes ootamatult päranduseks saadud mõisa tõttu hülgavad pealinna elu ja kolivad maale. Suured unistused keeratakse peapeale, kui mõis neile oma tõelist palet näitab ja argireaalsus viib kokku värvikate külaelanikega. Kas elu maal on võimalik? Kui palju kannatab välja üks suhe? Kümne nädala jooksul pakub sari äratundmishetki, naeru ja nuttu, päikeselist Eestimaad ja näitlejameisterlikkust.  

2023. aasta suvel salvestatud sarjas kehastavad peategelasi Helena Lotman ja Mikk Jürjens, külaelanike kandvates rollides teevad kaasa Evelin Võigemast, Meelis Rämmeld, Maiken Pius, Priit Pius, Mirtel Pohla jt. Sarja stsenaristid on Laura Kalle ja Ott Kartau, režissöör Liis Lindmaa, produtsent Anatoli Tafitšuk. “Elu võimalikkusest maal” on Eesti Telefilmi (ERR) ja Telia ühisprojekt, mille on tootnud Ulm Productions.

Tänavustel Eesti Filmi- ja Teleauhindadel pälvis “Elu võimalikkusest maal” telekategooriates enim nominatsioone, kokku kandideerib sari kuuele auhinnale. Parima teleseriaali ja uue tulija kategooriatele lisaks on auhindadele esitatud Evelin Võigemast (parim naisnäitleja sarjas), Meelis Rämmeld (parim meesnäitlejate sarjas), Laura Kalle ja Ott Kartau (aasta sisulooja televisioonis) ning Liis Lindmaa (parim telerežissöör).

Loe rohkem:  Raadio 2 uus saatejuht Magnus Kaus oma saatele liiga rangeid piire ei pane | Tele/raadio

“Elu võimalikkusest maal” on ETV ekraanil alates 18. märtsist esmaspäeviti kell 20.

“Galerii: kuuele EFTA-le nomineeritud film “Elu võimalikkusest maal” on tõeliselt erakordne teos, mis pakub vaatajatele sügavat ja kaasakiskuvat kogemust. ETV-s alustav film on kindlasti üks oodatumaid teleülekandeid sel hooajal ning seda täiesti õigustatult. Film pakub ainulaadset vaadet maalelule ning tõstab esile elu ilu ja võimalikkust ka kõige raskemates oludes. See on kunstiteos, mis väärib kindlasti kõiki neid EFTA-nominatsioone ning tõenäoliselt ka võitu. Ärge jätke seda filmi maha, sest see on midagi erilist ja võimas.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga