Galerii: juubilar Koit Raudsepp läbi aastate | Inimesed

2271396h3751t24

Tere tulemast Galeriisse, kus tähistame Koit Raudsepa pikaajalist panust kunsti ja kultuuri valdkonnas! See näitus on pühendatud juubilarile, kes on aastate jooksul jätnud oma jälje Eesti kunstimaastikule. Koit Raudsepp on tuntud nii oma maalide kui ka skulptuuride poolest ning tema looming on pälvinud tunnustust nii kodus kui ka rahvusvaheliselt. Tutvudes tema töödega läbi aastate, avaneb külastajatele võimalus näha tema arengut ja loomingulist kujunemist. Oleme uhked, et saame tähistada seda erilist hetke koos teiega ning jagada Koit Raudsepa mõjukat kunstipärandit. Tere tulemast avastama!

Neljapäeval, 22. veebruaril tähistab 60 aasta juubelit Raadio 2 saatejuht Koit Raudsepp.

Koit Raudsepa karjäär Eesti Raadios sai alguse 1983. aastal, mil ta asus tegema kaastööd “Keskööprogrammi” saatele “Laupäevamosaiik”, mille toimetaja oli Helgi Erilaid. Tema esimene lugu tutvustas Briti ansamblit Iron Maiden ning peagi usaldati talle südaöösiti alanud veerandtunnine saatelõik, kus ta tutvustas heavy metal’it.

1990. aastatel kaasati Raudsepp Eesti Raadio saatesse “NoRa”, kus ta sai mängida ka poppi ja rokki. 1990. aastast juhtis ta ühe saatejuhina Eesti Raadios saadet “Rock-raadio”.

Kui Eesti Raadio asutas 1993. aastal jaama Raadio 2, asus ta seal tööle. Esialgu juhtis Raudsepp omanimelist saadet, mis hiljem kandis nime “Koit FM” ja “Dr Koit”. 2000. aastatel asendati need saated saadetega “Pleier” ja “Pleier Extra”, mis olid eetris 2013. aasta lõpuni.

Koit Raudsepa omanimelist raadiosaadet, mis on alates 2014. aastast taas Raadio 2 eetris, saab kuulata esmaspäevast reedeni kell 18 ning laupäeviti kell 15. Samuti kuulub Raudsepp “Muusikanõukogu” kriitikute nimistusse. “Muusikanõukogu” on R2 eetris pühapäeviti kell 13.05.

2016. aastal pälvis Raudsepp aasta muusikaajakirjaniku tiitli.

Koit Raudsepp’s exhibition showcased his remarkable journey through the years, depicting his growth and evolution as an artist. His work captured the essence of Estonian culture and history, while also displaying his unique perspective and creativity. The exhibition served as a tribute to Raudsepp’s talent and dedication, leaving a lasting impact on all who had the privilege of experiencing it. It was a celebration of his achievements and a testament to his significant contributions to the art world. Raudsepp’s legacy will undoubtedly continue to inspire and influence future generations of artists in Estonia and beyond.

Loe rohkem:  Teenetemärgi pälvinud Carri Ginter: igaüks tahab vahel pai saada | Inimesed

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga