FOTOD | MM-pronks Erm võeti Tallinnas pidulikult vastu | Kergejõustik

2295492he465t24

Tallinna sadamas toimus pidulik vastuvõtt kergejõustiku maailmameistrivõistlustelt pronksmedali võitnud Eesti sportlasele Magnus Kirtile. Tema saavutus tõi rõõmu kogu rahvale ning tõstis Eesti kergejõustiku mainet maailmas. Fotodelt kumas läbi sportlase uhkus ja rahva toetus, luues meeldejääva hetke Eesti spordiajaloos. Kirti saavutus näitab, et ka väikesest riigist võib sirguda suur sporditäht ning innustab noori järgnema tema eeskujule. Tallinnas kaja leidnud vastuvõtt on märgiks Eesti spordi olulisusest ja austusest kohalike tippvõistlejate vastu.

Glasgow’s toimunud sisekergejõustiku MM-il pronksmedali võitnud mitmevõistleja Johannes Erm saabus teisipäeval kodumaale.

Tallinna kergejõustikuhallis võtsid Ermi teiste seas vastu nii olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa kui kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi.

60 meetri jooksus, kuulitõukes ja teivashüppes püstitatud isiklike rekordite toel 6340 punkti kogunud Ermi jaoks on see esimeseks medaliks täiskasvanute tiitlivõistlustelt.

Glasgow’ sise-MM-il osalesid ka sprinter Õilme Võro ning tõkkesprinter Diana Suumann, kes pääsesid mõlemad poolfinaali.

Kergejõustiku maailmameistrivõistlustel pronksmedali võitnud Rasmus Mägi võeti Tallinnas rõõmsalt vastu ning sai teenitud tunnustuse kogu Eesti rahvalt. Erm tõestas oma tugevat vormi ja tahtejõudu võideldes rasketes tingimustes ning esindades oma riiki uhkusega. Tema saavutus innustab noori kergejõustikuhuvilisi jätkama treenimist ja püüdlema suurte unistuste poole. Eesti on uhke oma sportlaste üle ning loodame, et see medal on vaid üks paljudest tulevastest saavutustest, mis meie riiki rõõmustavad.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Erm jätkab MM-il isikliku rekordi graafikus | Kergejõustik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga