Flora alistas hooaja avamängus uustulnuka | Premium liiga

2290365h69b1t24

Estonia’s football scene is buzzing with excitement as Flora recently triumphed in their season opener against a new competitor in the Premium Liiga. The match showcased Flora’s dominance and skill on the field, leaving fans eager for what the rest of the season has in store. As a powerhouse team in Estonian football, Flora’s victory in the first game sets the tone for an exciting and competitive season ahead. With fans filled with anticipation and energy, the Premium Liiga promises to be a thrilling showcase of talent and passion for the beautiful game.

Tiitlikaitsja Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga hooaja avamängus uustulnuk Nõmme Unitedi 2:0.

Pikalt vigastuspausilt naasnud Markus Soomets viis Flora 25. minutil juhtima ja avapoolaja üleminutitel suurendas Mark Anders Lepik edu.

Kui esimest poolaega Sportland Arenal domineeris kindlalt Flora, siis teisel poolajal mäng võrdsustus, kuid uustulnuk oma esimese väravani Premium liigas veel ei jõudnud.

Laupäeval on vastamisi FC Kuressaare – Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia – JK Narva Trans ning pühapäeval JK Tallinna Kalev – Tartu JK Tammeka ja Pärnu JK Vaprus – Paide Linnameeskond.

Enne mängu:

Viimase viie aasta jooksul neli korda meistriks tulnud Flora alustab uut hooaega uues kuues. Pärast tiitlivõitu lahkus meeskonnast üheksa mängijat, teiste seas tähtsad lülid Henrik Ojamaa, Martin Miller, Ken Kallaste ja Michael Lilander; lisaks kuus aastat võistkonda juhendanud Jürgen Henn, kelle asemel istub peatreeneritoolil nüüd seni spordidirektori ametis olnud Norbert Hurt.

“Palju uudsust, nooruslikkust, oleme teinud suuri muutusi. Meil on huvitavad ja perspektiivikad noored. Ma usun, et nii mõnigi neist tõuseb esile,” lausus Hurt pärast võidetud superkarikamängu intervjuus ERR-ile. “Meil nii rasket ettevalmistusperioodi pole varem olnud. Mänge oli natukene palju ja väga palju oli samal ajal muutusi. Palju noori, kes pidid sellega kohanema.”

Loe rohkem:  Nõmme United laenas FCI Levadialt poolkaitsja | Premium liiga

Avamängus kohtub tiitlikaitsja kõrgliiga debütandi Nõmme Unitediga. Soomlasest peatreeneri Jani Sarajärvi sõnul ollakse hooajaks täiesti valmis. “Kogu klubis valitseb mõnus elevus. Oleme ju liigas uustulnukad ja natuke on ootusärevust – kuidas siis ikkagi on kõrgliigas mängida? Eks homme [reedel] saame näha. Aga ma tahaksin rõhutada, et me ei ole siin ainult selleks, et vaadata ja osaleda. Me tahame ka päriselt võistelda,” rääkis Unitedi juhendaja neljapäevasel pressikonverentsil.

Laupäeval mängivad oma hooaja avamängu FC Kuressaare – Nõmme Kalju ning FCI Levadia – Narva Trans.

Kokkuvõttes võib öelda, et Flora tegi suurepärase esituse hooaja avamängus, alistades uustulnuka Premium liigas. Nende kindel võit näitab meeskonna tugevust ja valmisolekut hooajaks. Mängu jooksul näitasid nad head mängu ja suutsid vastastele vastu panna. Flora fännid võivad olla rahul meeskonna esitusega ning ootavad põnevusega järgmisi mänge. See võit on kindlasti hea algus ja annab meeskonnale enesekindlust edaspidiseks hooajaks.