FC Bunker Partner suurendas edumaad | Jalgpall

2223984hffect24

Tere tulemast Eesti jalgpalli maailma! FC Bunker Partner on suurendanud oma edumaad ja tõusnud jalgpallimaastikul üha enam tähelepanu keskpunkti. Nende pühendumine treeningutele ja meeskonnatööle on toonud neile järjest rohkem võite ja tunnustust nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Nende kirg ja eneseületamise vaim on inspireeriv ning loob kaasahaaravaid kogemusi nii mängijatele kui ka fännidele. Olgu sul juba FC Bunker Partneri fänn või soovid lihtsalt teada saada rohkem Eesti jalgpallimaastikust, siis ole valmis avastama midagi erakordset ja motiveerivat!

Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel said laupäeval võidu Tallinna FC Bunker Partner ja Sillamäe FC NPM Silmet.

11. vooru järel liidriks tõusnud Tallinna FC Bunker Partner suurendas 12. vooru järel pikaaegse liidermeeskonna Viimsi FC ees edumaad, sest kui pealinlased alistasid 16:1 Rummu Dünamo, siis FC Viimsi viigistas 5:5 Jõhvis sealse FC Phoenixiga.

Bunker Partneri ülekaal tabeli eelviimase, Rummu Dünamo vastu oli suur juba avapoolajal, mis võideti 6:1. Teisel poolajal löödi veel 10 vastuseta jäänud väravat. Neli väravat lõi Mark Kolosov, kolme väravaga paistsid silma Pavel Rubel ja Denis Vnukov. Kaotajate auvärava lõi Kirill Timofejev, lisaks sai Rummu väljakumängija Deniss Jeremejev punase kaardi selle eest, et ta tõrjus väravas käega vastase pealelöögi.

Teisel kohal olev FC Viimsi päästis Jõhvi FC Phoenixi vastu viigipunkti: avapoolaeg kaotati 0:3, teise poolaja keskel suudeti seada kahe minutiga jalule 3:3 viik ning seejärel 3:5 kaotusseisust jõuti lõpuks 5:5 viigini. Jõhvilastest oli aktiivseim Jelissei Zahharov, kes lõi kaks väravat, ei realiseerinud penaltit ja teenis kollase kaardi. Viimsi kasuks lõi kaks väravat Ervin Stüf.

Sillamäel võitis idavirulaste vastasseisus FC NPM Silmet Narva United FC vastu poolaja 4:1 ja kogu kohtumise 7:2. FC NPM Silmeti väravad jagunesid kolme mehe vahel: meistrivõistluste edukaim väravakütt Anton Pfening tõstis kolme tabamusega oma üldskoori 22 väravani, kaks väravat lõid Stanislav Gussev ja Pablo Ortega. Narva United FC mõlemad väravad lõi Aleks Gross.

Loe rohkem:  Mets aitas St. Paulil taas taga nulli hoida ja esikohta kindlustada | Jalgpall

12. vooru viimane mäng peetakse pühapäeval, kui vastamisi on FC Jõgeva Wolves ja Tartu Vald/Ravens Futsal.

Paremusjärjestus (11-12/14): 1. Tallinna FC Bunker Partner 30, 2. Viimsi FC 26, 3. Sillamäe FC NPM Silmet 25, 4. Tartu Vald/Ravens Futsal 21, 5. Narva United FC 16, 6. Jõhvi FC Phoenix 14, 7. Rummu Dünamo 6, 8. FC Jõgeva Wolves 0.

Kokkuvõttes saab öelda, et FC Bunker Partner on näidanud suurepärast edu ja tõusnud jalgpallis uuele tasemele. Nende pühendumus ja meeskonnatöö on andnud positiivseid tulemusi ning suurendanud nende edumaad. Nende jätkuv areng ja pingutused näitavad nende pühendumist spordile ning on eeskujuks teistele. Loodame, et FC Bunker Partner jätkab sama hooga ja saavutab veel suuremaid võite tulevikus.