ETV2 näitab Sally Rooney menuromaanil valminud sarja “Vestlused sõpradega” | Tele/raadio

1348833hc42at24

Tere tulemast Eestisse! ETV2 on uhke, et esitleb Sally Rooney menuromaanil põhinevat põnevat sarja “Vestlused sõpradega”. See kaasaegne draama keerleb nelja noore sõbra keeruliste suhete ja eluprobleemide ümber ning pakub vaatajatele sügavat sissevaadet inimsuhete keerdkäikudesse. Rooney romaani tõlkimine ekraanile on olnud ülimenukas ja meil on heameel tuua see ka Eesti vaatajateni. Olge valmis kaasa elama emotsionaalsetele keerdkäikudele ja põnevale draamale, mis on vallutanud publiku üle maailma.

Alates 10. jaanuarist näitab ETV2 kolmapäeva õhtuti Iiri kirjaniku Sally Rooney menuromaani põhjal valminud sarja “Vestlused sõpradega”.

21-aastane tudeng Frances elab Dublinis. Ta parim sõber on Bobbi, kellega ta oli kooliajal romantilises suhtes, kuid nüüd seob neid lähedane sõprus ja luulehuvi. Ühel luuleõhtul, kus neiud esinevad, tutvuvad nad eduka kirjaniku Melissa ja tema näitlejast abikaasa Nickiga. Bobbi ja Melissa flirdivad pisut, kuid hoopis tagasihoidliku Francese ja kidakeelse Nicki tutvus on see, mis osutub üllatavalt intensiivseks.

Iirimaal vändatud 12-osalise sarja peaosades on Joe Alwyn, Jemima Kirke, Sasha Lane ja Alison Oliver.

Seriaali taga seisab suuresti sama meeskond, kelle käe all valmis ka “Normaalsed inimesed”.

“Vestlused sõpradega” kaks esimest osa on ETV2 eetris kolmapäeval, 10. jaanuaril algusega 22.20. Sari on järelvaadatav Jupiteris.

Kokkuvõttes võib öelda, et ETV2 näitamine Sally Rooney menuromaanil põhinevat sarja “Vestlused sõpradega” on suurepärane uudis Eesti tele- ja raadiopublikule. Sarja põnev süžee ja karakterid pakuvad kindlasti meelelahutust ning huvi kõigile kirjandushuvilistele. Lisaks toob see kaasa ka uue vaatenurga kaasaegsele iiri kirjandusele ja kultuurile. Selle sarja näitamine ETV2-s aitab kindlasti tõsta kaasaegse kirjanduse ja seriaalide populaarsust Eestis ning loodetavasti tuleb veel rohkem sarnaseid kvaliteetseid sarju meie ekraanidele.

Loe rohkem:  "Terevisiooni" uudistega liitub Liisbeth Rats | Tele/raadio

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga