Esmaspäeval võib sada nii lund, lörtsi, kui ka jäävihma | ilm

2186290h3544t24

Tere tulemast Eestisse! Esmaspäeval võib meid oodata ebatavaline ilmastikukõikumine, sest prognooside kohaselt võib sadada nii lund, lörtsi kui ka jäävihma. See tähendab, et meie ilm võib olla väga mitmekesine ja ettearvamatu. Kuid ärge laske end sellest heidutada, sest Eesti on kaunis igal aastaajal, ka siis, kui ilm on veidi kapriisne. Nautigem selle ilusa maa ilu ja võtame vastu ilmaolud, mis meile antud on!

Uus nädal algab Eestis erinevate sademetega. Sadada võib nii lund, lörtsi kui ka jäävihma.

Eelolev öö on Eestis pilves. Kohati sajab vähest lund, lörtsi või vihma. Ida- ja kirdetuul tugevneb 5 kuni 11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Külma on 1 kuni 8, Kirde-Eestis kuni 10 kraadi.

Hommik on pilves. Eesti lõunapiiril sajab kohati lund, võimalik, et ka jäävihma. Teed on libedad. Puhub ida- ja kirdetuul 5 kuni 11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Külma on 1 kuni 8, Kirde-Eestis kuni 10 kraadi.

Päev on pilves. Saartel ja Eesti lõunaosas sajab lund ja lörtsi, sekka ka vihma ja jäävihma. Eesti põhjaosas on sajuvõimalus väike. Teedel on jäiteoht. Puhub kirde- ja idatuul, 6 kuni 13, rannikul puhanguti kuni 20 meetrit sekundis. Külma on 2 kuni 8 kraadi, Saaremaal tõuseb õhutemperatuur kohati 0 kraadini.

Overall, the weather forecast for Monday in Estonia is quite unpredictable, with a possibility of snow, sleet, and freezing rain. This mixed precipitation can create hazardous road conditions and potential disruptions to daily activities. It is important for residents to stay informed about the weather and take necessary precautions to ensure safety while traveling or carrying out outdoor tasks. It is advisable to check local weather updates and road conditions before heading out on Monday. While the forecast may not be ideal, being prepared and staying cautious can help mitigate any potential risks associated with the changing weather conditions.

Loe rohkem:  Teisipäev on veel talvine, edasi läheb tasapisi soojemaks | ilm

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga