Esimesena pääses hokifinaali Narva PSK | Jäähoki

2103707h7bfct24

Narva PSK’s advancement to the hockey finals marks a historic moment in Estonian sports. The team’s determination and skill have captivated fans across the nation, as they outperformed their competition to secure a spot in the championship game. With each thrilling victory, Narva PSK has not only showcased their talent on the ice but also embodied the spirit of teamwork and perseverance. As they prepare to face their opponents in the final showdown, all eyes are on Narva PSK as they strive to make history and bring home the coveted title.

Eesti meeste jäähokimeistrivõistluste laupäevases poolfinaalmängus alistas Narva PSK võõrsil Kohtla-Järve HC Everesti 8:4 (4:2, 0:1, 4:1) ja pääses võitudega 3:0 finaali.

Mäng algas 548 pealtvaataja ees väga resultatiivselt ning vähem kui tosina minuti jooksul oli Everesti 2:0 eduseis muutunud 2:4 kaotusseisuks ja selle tulemusega avakolmandik lõppeski.

Teise kolmandiku ainsa värava lõi kolmandiku 44. sekundil Kohtla-Järve meeskond ja otsustavale perioodile mindi vastu seisul 3:4.

Tasavägine oli ka enamik viimasest kolmandikust, kus kodumeeskonna poolt vaadatuna vahetusid seisud 3:5, 4:5, 4:6, 4:7 ja 4:8. Kusjuures eelviimase värava viskasid narvalased juba siis, kui vastane oli väravavahi välja võtnud.

Võitjate kasuks lõid kaks väravat Nikita Kirillov ja Kristofer Neltsas.

Narvas peetud seeria esimesed mängud võitsid narvalased 6:2 ja 8:3.

Teine finalist võib selguda juba pühapäeval, kui Kohtla-Järvel on vastamisi Kohtla-Järve Viru Sputnik ja seeriat 2:0 juhtiv Tartu Välk 494. Tartus peetud mängud võitsid tartlased 4:2 ja 4:1.

Kokkuvõttes, Narva PSK on suutnud üllatada kõiki ning pääseda esimesena hokifinaali. Nende sihikindlus ja pühendumus on olnud märkimisväärne ning nende võidukäik on olnud muljetavaldav. Nad on tõestanud end tugeva ja konkurentsivõimelise meeskonnana ning nende edusammud on toonud rõõmu fännidele üle kogu riigi. Jääme põnevusega ootama, kuidas Narva PSK finaalis esineb ning millise tulemuse suudavad saavutada.

Loe rohkem:  Rooba koduklubi teenis teise järjestikuse võidu | Jäähoki