Esimesena asetatud Malõgina tegi Kasahstanis võiduka alguse | Tennis

1689988h9183t24

Eesti tennisist Anett Kontaveit alustas Kasahstanis edukalt uut hooaega, võites esimese ringi mängus vastase, Arina Rodionova. Kontaveit näitas kindlat mängu ning oli üle oma vastasest nii osavalt, et võitis mängu 6-1, 6-1. Malõgina oli esimene mäng, mis toimus 2022. aasta hooajal ning tõestas, et Kontaveit on tugev konkurent sel hooajal. Eestlaste jaoks oli see suurepärane algus ja annab lootust edaspidisele võistlusele.

Eesti tennisist Elena Malõgina (WTA 385.) mängib sel nädalal Kasahstanis Karagandõs toimuval W15 taseme ITF-i turniiril, kus ta on esimesena asetatud.

Malõgina kohtus esimeses ringis vabapääsme saanud 15-aastase kasahhi Satima Toregeniga ja teenis kindla 6:2, 6:0 võidu. Eestlanna teise ringi vastane selgub kohalike mängijate omavahelisest matšist, kus kohtuvad 17-aastane Ingkar Dyussebay ja 18-aastane Asylzhan Arystanbekova.

Liisa Varul ja Andrea Roots on võistlustules Sharm El Sheikhis, kus toimub W15 taseme ITF-i turniir. Teisipäeval pääses Varul koos poolatarist paarilise Daria Kuczeriga paarismänguturniiril teise ringi, kui sai 6:1, 6:2 jagu Daria Fraymanist (Küpros) ja Gaia Parravicinist (Itaalia). Kolmapäeval läheb Varul üksikmänguturniiri avaringis vastamisi usbekk Diana Jakovlevaga.

Roots alustas üksikmänguturniiri kvalifikatsioonist, kus ta jäi teises ringis 3:6, 2:6 alla austraallannale Sofia Jane Thorne’ile. Paarismängus piirdus Roots samuti ühe matšiga, kui pidi koos prantslanna Georgia Kalamarisega vastu võtma 3:6, 7:5, 8:10 kaotuse.

Kokkuvõttes võib öelda, et Malõgina võidukas algus Kasahstanis tõestab tema tugevust ja võimekust tenniseväljakutel. Tema esinemine on olnud muljetavaldav ning annab lootust ja lootust edasiseks turniiriks. Malõgina on näidanud, et ta on valmis võitlema ja võitma, ning tema saavutused tõestavad tema pühendumist ja talenti. Eesti tennise fännid saavad olla uhked tema esituse üle ning jälgida põnevusega, mis tulevik toob.

Loe rohkem:  Sabalenka oli Krejcikovast taas kindlalt üle | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga