Ennustustabel: 5miinust ja Puuluup teevad Eesti Laulu finaalis puhta töö | Eesti Laul

2250804h41c3t24

Tere tulemast Eesti Laulu finaali, kus lubatakse põnevat etendust muusika ja kaasahaarava showga! Kaheksa vaprat artisti võistlevad auväärse tiitli nimel ning südameid võidu nimel. Kuid üheks esinejaks, kes on tõusnud publiku ja kriitikute lemmikuks, on Ennustustabel: 5miinust ja Puuluup. Nende ainulaadne koostöö lubab anda publikule unustamatu elamuse. Eesti Laul on kantud ootusärevusest ja elevusest ning lubab kahtlemata teha ajalugu. Ärge jätke vahele seda imelist etendust!

Sel laupäeval selgub, kes Eestit tänavu Eurovisioonil esindab. Veebileht Eurovisionworld korraldas oma koduleheküljel hääletuse, kus võitjaks ennustatakse 5miinust ja Puuluupi, kes osalevad võistlusel looga “(Nendest) narkootikumides ei tea me (küll) midagi”.

Eurovisionworldi korraldatud hääletusest on osa võtnud 18 695 inimest, kellest 7301 arvab, et 5miinuse ja Puuluubi “(Nendest) narkootikumides ei tea me (küll) midagi” on tänavuse finaali tugevaim lugu. Teisel kohal on 6381 häälega Ollie looga “My Friend” ning kolmandal kohal on 750 häälega Daniel Levi looga “Over the Moon”.

Pingerea kolm viimast artisti on Peter Põder, kes on kogunud 112 häält, Uudo Sepp ja Sarah Murray, kelle poolt on hääletanud 107 fänni, ja Nele-Liis Vaiksoo, kellele on antud 97 häält.

Veebilehe andmetel on 5miinuse ja Puuluubi võiduvõimalus 65 protsenti, Ollie võiduvõimalus on aga 19 protsenti. Daniel Levi võiduvõimalus lauluga “Over the Moon” on kuus protsenti.

Kokkuvõttes võib öelda, et Ennustustabelil ja Puuluupil õnnestus Eesti Laulu finaalis silmapaistev esinemine ning nende edukas koostöö tõi neile kindlasti palju positiivset tagasisidet. Nende artistide loominguline potentsiaal ja lavapresentatsioon avaldasid kindlasti muljet nii žüriile kui ka publikule ning nende fännibaas on tõenäoliselt suurenenud. Loodame, et nende edukas esinemine finaalis avab uusi uksi ja võimalusi nende muusikukarjääri edendamiseks nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Loe rohkem:  Kohver: peame laulusõnades krõpsud leivaga asendama | Eesti Laul

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga