Elroni uutesse rongidesse tulevad toiduautomaadid | Eesti

2259516h57d6t24

Tere tulemast Eestisse! Elron, meie riigi peamine rongiettevõte, on teatanud põnevast uudisest – nende uutesse rongidesse on plaanis paigaldada toiduautomaadid. See tähendab, et reisijad saavad nautida värskeid suupisteid ja jooke mugavalt ja kiiresti otse rongisõidu ajal. See uudis on suurepärane näide sellest, kuidas Eesti ettevõtted püüavad parandada reisijate kogemust ja muuta rongisõidud meeldivamaks ja mugavamaks. Ehk on see veel üks põhjus, miks külastada kaunist Eestit ja nautida siinseid transporditeenuseid. Loodame, et saate selle uue uuendusega tutvumist nautida!

Elroni riigihanke uutes rongides reisijatele toitlustusteenuse pakkumiseks võitis Sanitexi bränd GoBox, mis paigaldab rongidesse müügiautomaadid.

Elroni äriarendusjuhi Pille Kauberi sõnul on rongidesse tavaklassi planeeritud toitlustusala, kus asuvates müügiautomaatides pakutakse sooje ja külmi jooke, suupisteid ja snäkke. Äriklassi paigaldatakse eraldi kohvimasin kuumade jookide jaoks.

Sanitex OÜ GoBox’i osakonnajuhataja Kalle Vaikmaa selgitas, et müügiautomaadist saab klient võtta toote ja maksta ise selvekassas.

Kuus uut Škoda elektrirongi tulevad Tallinna-Tartu liinile järgmise aasta alguses.

Kokkuvõttes on uudis Elroni uutest rongidest, mis on varustatud toiduautomaatidega, suurepärane samm mugavuse suunas reisijatele. See annab võimaluse nautida kiiret ja mugavat sööki ja jooki reisides mööda Eestit. Lisaks võimaldab see ka reisijatel raha ja aega säästa, kuna ei pea ootama pikalt ja otsima söögikohta. Uued rongid muudavad reisimise veelgi meeldivamaks ja mugavamaks, meelitades rohkem inimesi kasutama rongiliiklust. See on kindlasti positiivne areng Eesti transpordisüsteemis.

Loe rohkem:  Metsola kutsus eestlasi osalema Euroopa Parlamendi valimistel | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga