Eestis toimub suvel esmakordselt rannavõrkpalli MK-etapp | Rannavõrkpall

1574980h2afdt24

Tere tulemast Eestisse – suvepealinnasse, kus sel aastal toimub esmakordselt rannavõrkpalli MK-etapp! See on ajalooline sündmus nii Eesti kui ka kogu maailma jaoks. Meil on suur au võõrustada rannavõrkpalli parimaid mängijaid ning anda võimalus kõigile spordihuvilistele nautida suurepärast mängu ja kaunist mereäärset keskkonda. See on suurepärane võimalus tutvustada maailmale meie kaunist riiki ja pakkuda unustamatuid elamusi nii kohalikele kui ka külastajatele üle maailma. Tulge ja olge osa sellest ajaloolisest sündmusest!

Eeloleval suvel toimub Eesti pinnal esmakordselt rannavõrkpalli maailma karikasarja võistlus, kui juuli alguses mängitakse Rakveres Futures taseme etapp.

Turniir toimub 3.-6. juulil Rakvere Vallimäel Eesti Võrkpalli Liidu ja Rakvere Võrkpalliklubi koostöös.

Eesti Võrkpalli Liidu rannavõrkpalli projektijuhi Liis Nesleri sõnul tahetakse pakkuda maailmatasemel korraldust. “See on Eesti rannavõrkpalli jaoks kahtlemata suur samm ja oleme väga ootusärevad, tahame korraldada võistluse, mis jääks meelde nii osalejatele kui mängijatele. Loomulikult loodame liival näha ka kõiki meie paremaid paare ja platsi ääres rohkelt pealtvaatajaid neile kaasa elamas. Suurt rolli korraldusõiguse saamisel mängisid meie esipaaride Kusti Nõlvaku – Mart Tiisaare ja Liisa Soometsa – Heleene Hollase head esitused MK-sarjas,” sõnas Nesler.

“Kindlasti ei saaks selline võistlus toimuda ilma Rakvere linna ja teiste toetajate abita, oleme neile ääretult tänulikud ja usun, et see on Eesti rannavõrkpalli uue ajastu algus ning näeme ka tulevikus siin kõrgel tasemel turniire,” lisas ta.

Kokkuvõttes on suurepärane uudis, et Eestis toimub esmakordselt rannavõrkpalli MK-etapp. See on suurepärane võimalus rannavõrkpalli fännidele ja spordisõpradele üle kogu riigi, et näha maailma tipptasemel mängijaid võistlemas meie kodumaal. Lisaks on see suurepärane võimalus tutvustada Eestit rannavõrkpalli maailmale ning edendada spordikultuuri meie riigis. Kindlasti on see sündmus, mida tasub suvel oodata ja osa võtta, ning see annab suure panuse spordi populariseerimisele Eestis.

Loe rohkem:  Eesti rannavollekoondised mängivad OM-pileti nimel Rahvuste karikal | Rannavõrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga