Eesti võrkpallurite teekond Meistrite liigas lõppes | Võrkpall

2288994ha4ebt24

Eesti võrkpallurite põnev ja võitlusrikas teekond Meistrite liigas on lõppenud, jättes fännid nii rõõmust kui ka kurbusest segaste tunnetega. Kuigi meeskond võis kokku puutuda mitmete väljakutsetega, suutsid nad end tõestada tugevate vastastega võideldes. Nende osalemine Meistrite liigas on olnud oluline verstapost Eesti võrkpallile, tõestades, et meie mängijad suudavad konkureerida kõrgemal tasemel. Ehkki võistlus on lõppenud, jääb nende saavutus igaveseks meeldejäävaks ja inspireerivaks.

Eesti võrkpallurite Timo Tammemaa ja Robert Tähe tööandja Berliini Recycling Volleys kaotas Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises Itaalia klubile Trentinole ning langes konkurentsist.

Avamängu kodusaalis 0:3 kaotanud Berliini Recycling Volleys pidi ka võõrsil peetud kordusmängus vastase 3:0 (25:19, 25:20, 25:22) paremust tunnistama. Täht tegi kaasa kogu kohtumise ning panustas nelja punktiga. Tammemaa sekkus mängu kahes esimeses geimis, tuues kolm punkti.

Berliini meeskonna parimana tõi Marek Šotola üheksa punkti. Võitjate resultatiivseimad olid Kamil Rychlicki kümne ja Alessandro Michieletto üheksa silmaga.

Trentino läheb poolfinaalis vastamisi liigakaaslase Lubega, kes oli kahe mängu kokkuvõttes parem türklaste Ankara Halkbankist. Teises poolfinaalis kohtuvad omavahel Ankara Ziraat Bank (Türgi) ja Jastrzebski Wegiel (Poola).

Eesti võrkpallurite teekond Meistrite liigas võib olla lõppenud, kuid nende saavutused ja panus meeskonna jaoks on hindamatu. Nad näitasid oma võimekust ja võitlesid julgelt kõrgel tasemel konkurentide vastu. Kuigi tulemused võivad olla pettumust valmistavad, on oluline meeles pidada, et spordis on üles- ja allakäike ning see on osa mängust. Eesti võrkpallurid on endiselt uhked oma esituse üle ja nad on valmis järgmisteks väljakutseteks. Nende pühendumus ja kirg võrkpalli vastu jätkub ning järgmistel turniiridel võivad nende pingutused kanda vilja.

Loe rohkem:  TalTech kaotas geimi, aga asus seeriat juhtima | Võrkpall