Eesti piljardimängijad alustasid kodust turniiri võidukalt | Snuuker ja piljard

2260899h02e4t24

Tere tulemast Eestisse, kus piljardimängijad on alustanud kodust turniiri vampiiriliselt! Eesti piljardimängijad on end tõestanud võidukalt, näidates oma oskusi ja kirge snuukeri ja piljardi vastu. Kirev ja põnev mäng on toonud kokku kohaliku piljardikogukonna, pakkudes publikule põnevust ja meelelahutust. Koduseid turniire korraldades on Eesti piljardimängijad näidanud oma pühendumist ja talenti sellele klassikalisele mängule. Olgu see turniir alles algus või juba pikalt kestnud traditsioon, Eesti piljardimängijad on kindlasti väärt tähelepanu!

Tallinnas algas pühapäevani kestev piljardi Euroopa karika etapp, mis tõi Eestisse sportlasi 32 erinevast riigist.

Kalevi spordihallis peetaval uue hooaja esimesel piljardi Euroopa karika etapil osaleb 161 meest ja 55 naist. Mängijaid on kohale tulnud 32 erinevast riigist.

Eesti esinumber ning maailma edetabelis 11. real paiknev Denis Grabe alustas eelvoorudes võidukalt, kui alistas esmalt Andrea Grosso 9:7 ning siis Jaroslav Polachi 9:6. Reede hommikul mängib ta kahekordse maailmameistri Ralf Souquetiga.

Mark Mägi mängis neljapäeval ühe matši ning alistas Gareth Esprit’ kindlalt 9:3. Mihkel Rehepapp alistas Daniel Lorenzten-Styri 9:3 ning siis Leevi Auresto 8:3. 2022. aasta juunioride maailmameister Karl Gnadeberg pidi esmalt Pijus Labutise 9:8 paremust tunnistama, kuid eestlane sai järgmises kaotajate voorus Martin Jovchevskist 9:3 jagu.

Meeste turniiril selguvad 16 paremat reede õhtuks. Pealtvaatajad pääsevad kohtumisi halli vaatama tasuta.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti piljardimängijad alustasid kodust turniiri väga edukalt. Nende oskused ja pühendumus mängule on näidanud häid tulemusi ning lootustandvaid väljavaateid tulevaste võistluste jaoks. Koduse turniiri võidukas algus on tähtis samm edasi nende karjääris ning annab kindlasti hoogu juurde nende enesekindlusele ja motivatsioonile. See tulemus on tunnustus nende kõvale tööle ja pühendumusele ning annab lootust, et tulevased võistlused toovad veel rohkem edu. Eesti piljardimängijad on kindlasti väärikad esindajad selle spordiala maailmas.

Loe rohkem:  Andres Petrov sai eelringides kaks kaotust | Snuuker ja piljard

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga