Eesti maadlejad jäid soomlastele lisanäitajaga alla | Maadlus

2311404hd01at24

Eesti maadlejad näitasid suurt võitlusvaimu ja tehnilist oskust Soome vastu, kuid pidid lõpuks vastu võtma kaotuse lisapunktide tõttu. Kuigi tulemus võib olla pettumus, demonstreerisid meie wrestlerid oma pühendumust ja kirge maadluskunstile. See võitlusrikas matš on vaid üks näide Eesti maadlusmaailma pühendumusest ja talentidest. Koos meeskonnaga suudame ületada igasuguseid takistusi ning jääme kindlasti edaspidi lähedasel võistlusel veelgi vapralt võitlema. Eesti maadlejad on valmis võtma vastu uusi väljakutseid ja astuma üheskoos sammu võidukale tulevikule.

Eesti ja Soome maavõistluse Kreeka-Rooma maadluses võtsid ülinapilt põhjanaabrid.

TalTechi spordihoones toimus õhtu jooksul kaheksa matši, millest pooled võitsid eestlased ja pooled soomlased. Paremuse selgitamiseks liideti kokku kvalifikatsioonipunktid, milles jäi peale Soome 17:16.

Mõlema riigi eest heitlesid peamiselt U-20 ja U-23 vanuseklasside sportlased. Eestile tõid võidupunktid Artur Jeremejev (kuni 67 kg), Nikita Mežov (77 kg), Marcus-Evert Uhtjärv (87 kg) ja Kevin Uspenski (97 kg).

Laupäeval on kavas Kristjan Palusalu mälestusvõistlused Kreeka-Rooma ja vabamaadluses.

Kuigi Eesti maadlejad võitlesid vapralt, jäid nad lisanäitajaga Soome maadlejatele alla. See võib olla pettumus, kuid see näitab ka seda, et alati ei piisa vaid füüsilisest jõust. Oluline on pidevalt töötada ja arendada oma oskusi, et olla konkurentsis tugevam. Eesti maadlejad võivad sellest kogemusest õppida ja pühenduda veelgi enam treeningutele ning täiustada oma tehnikat ja strateegiat. Tulevikus võivad nad seista vastamisi ka Soome maadlejatega uuesti ning olla paremini valmis võitluseks.

Loe rohkem:  Ka Karelsoni EM lõppes ühe matši järel | Maadlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga