Eesti jalgpallikoondis kaotas Rootsile eduseisust | Jalgpalli Eesti koondis

2109968h40a7t24

Tere tulemast kõigile jalgpallisõpradele! Eesti jalgpallikoondis oli hiljuti osaline põnevas mängus Rootsiga, kuid kahjuks kaotasid meie mehed eduseisust. Kuigi tulemus võib olla pettumust valmistav, on see vaid üks samm meie meeskonna arengus. Eesti jalgpallikoondis on alati näidanud tahtejõudu ja pühendumust ning meie toetus nende vastu ei kao kuhugi. Jääme ootama uusi võimalusi ja usume kindlalt, et meie rahvusmeeskond suudab tulevikus saavutada suurepäraseid tulemusi!

Eesti jalgpallikoondis kaotas Küprosel treeninglaagris viibides sõpruskohtumises Rootsile 1:2.

Algkoosseisu kuulunud debütant Kevor Palumets napsas tihedas vihmasajus vastastelt viimaste karistusalas palli ja saatis selle 19. minutil väravasse.

Rootsil kulus viigistamiseks pisut enam kui tosin minutit. 30. minutil sai Eesti karistusalas palli Sebastian Nanasi ja saatis selle Karl Andre Vallneri valvatavasse puuri.

Rootsi võiduvärav sündis kaheksa minutit pärast teise poolaja algust Isaac Kiese Thelini tabamusest, kes kasutas ära paremalt läbi murdnud Taha Ali täpse söödu.

Mõlemad koondised mängisid treeninglaagri mängule omaselt üsna eksperimentaalse koosseisuga. Eesti koondise särgis tegid Palumetsa kõrval debüüdi ka Kristo Hussar, Andreas Vaher, Nikita Mihhailov, Ramol Sillamaa, Oskar Hõim ja Robert Veering.

In conclusion, the loss of the Estonian national football team to Sweden after holding a lead is a disappointing outcome. Despite a strong start and taking the lead, the team was ultimately unable to hold on for the win. It serves as a reminder of the importance of maintaining focus and determination throughout the entire game. However, the team should use this as a learning experience and continue to work hard in their future matches. The fans will continue to support and rally behind the team as they strive for better results in future games.

Loe rohkem:  Naiste jalgpallikoondis alustab EM-valikturniiri Albaanias | Jalgpalli Eesti koondis