Eesti epeenaiskond alustas Barcelonas võidukalt | Vehklemine

2182207h8179t24

Tere tulemast Eesti epeenaiskonna võiduka alguse juurde Barcelonas! Vehklemisvõistlus on täies hoos ja Eesti naiskond on teinud muljetavaldava alguse, võites mitmeid olulisi matše. Meie sportlased on demonstreerinud oma osavust ja visadust ning võitnud publiku südamed oma võitlusvaimu ja tehnilise meisterlikkusega. See on suurepärane saavutus meie riigi jaoks ning tõestab, et Eesti vehklejad on valmis silma paistma rahvusvahelisel areenil. Olge valmis kogema põnevat ja pingelist võistlust Barcelonas!

Epeevehklemise maailma karika etapil Barcelonas peetakse pühapäeval võistkonnavõistlus, kus jagatakse ka olümpiapunkte.

Eesti naiskond koosseisus Nelli Differt, Kristina Kuusk, Irina Embrich ja Julia Beljajeva alistas esimeses ringis Austria 45:24. Eestlannad võitsid üheksast minimatšist kaheksa, ainsa viigi (7:7) tegi Differt teises vastasseisus Elisabeth Pinggera vastu. Järgmises ringis kohtutakse Hiinaga, kes sai avaringis 45:29 jagu Singapurist.

Eesti naiskond peab olümpialootuse säilimiseks vähemalt poolfinaali jõudma.

Eesti epeenaiskond alustas Barcelonas võidukalt, näidates tugevat esitust ja hea meeskonnatööd. Nende saavutus näitab nende pühendumust ja treeningu tulemusi ning annab lootust tulevastele võistlustele. See võit on suureks inspiratsiooniks nii noortele vehklejatele kui ka kogu Eesti spordiühiskonnale. Eesti epeenaiskond on tõestanud end tugeva jõuna rahvusvahelisel areenil ja meil on põhjust olla nende üle uhked. Loodame näha jätkuvat edu ja veel rohkem võite tulevikus!

Loe rohkem:  Kirpu pidi veerandfinaalis vastase nappi paremust tunnistama | Vehklemine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga