Drelli resultatiivne mäng Windy Cityle võitu ei toonud | Korvpall

2197033h713ft24

Tere tulemast Eestisse, kus korvpalli tulised fännid on alati valmis uudiseid ja kõige värskemaid tulemusi jälgima. Täna räägime Drelli resultatiivsest mängust, mis kahjuks ei suutnud tuua võitu tema meeskonnale Windy Cityle. See oli pingeline mäng, mis pakkus palju emotsioone ja põnevust. Korvpall on siin alati olnud oluline osa meie kultuurist ning sellest mängust räägitakse kindlasti veel pikalt. Lugege edasi, et saada kõige värskemaid korvpalli uudiseid ja reaktsioone Eesti fännidelt!

Eesti korvpallikoondislase Henri Drelli klubi Windy City Bulls kaotas NBA tütarliigas võõrsil Maine Celticsile 102:11 (36:22, 23:36, 22:21, 21:32), kuid eestlane tegi taas korraliku partii.

Drell tabas väljakult viskeid 7/12 ja vabaviskejoonelt 3/3 ning kogus 21 silma, võttis meeskonna ühe parimana kaheksa lauapalli, jagas kolm tulemuslikku söötu, tegi kaks vaheltlõiget ja pani ühe bloki. Negatiivse poole peale tuleb märkida koguni kuus pallikaotust.

Adama Sanogo oli 23 punktiga Windy City resultatiivseim, 22 silma jäi Evan Gilyardi nimele. Võitjate parim oli 23 punkti ja kaheksa tulemusliku sööduga J.D. Davison.

Kuus võitu ja tosin kaotust kogunud Windy City jätkab keskdivisjonis eelviimasel kohal. Maine Celtics (11-9) on hetkel idadivisjoni neljas.

Veebruaris peab Windy City veel kaks kohtumist: 23. veebruaril mängitakse võõrsil Westchesteriga ja kaks päeva hiljem kodus Indiana Mad Antsiga.

Kuigi Drelli resultatiivne mäng oli muljetavaldav, ei suutnud ta siiski tuua Windy Cityle võitu. See näitab, kui oluline on tiimitöö ja koostöö spordis. Drellile tuleb siiski tunnustust avaldada tema individuaalse panuse eest ning ta peaks jätkama sama usinalt ja pühendunult edaspidi. Windy City meeskonnal on kindlasti õppida sellest mängust ja edaspidi tugevdada oma strateegiat ja koostööd, et saavutada rohkem võite tulevikus. Spordis on oluline pidev areng ning mängudest õpitu rakendamine järgmistele väljakutsetele.

Loe rohkem:  Läänes juhtohje hoidev Minnesota kaotas eduseisust | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga