Drelli hea mäng ei suutnud Windy Cityt võiduni viia | Korvpall

1709981231 2279280h68a9t24

Viimase aja korvpallimatšid on olnud tulised ja otsustavad ning Drelli meeskond on igal mängul näidanud oma võitlejahinge ja tahtmist võita. Hiljutine mäng Windy City meeskonnaga oli äärmiselt pingeline, kus Drelli mäng oli tugev ja hästi struktureeritud. Kuigi meeskond mängis suurepäraselt, ei suudetud siiski võiduni jõuda. Drelli fännid on toetanud meeskonda kirega ja usuvad kindlalt, et järgmised matšid toovad neile kindla võidu.

Eesti korvpalluri Henri Drelli klubi Windy City Bulls kaotas NBA G-liigas kodus Austin Toros Spursile 105:110 (23:27, 27:34, 23:24, 32:25).

Drelli arvele jäi 17 punkti, kuus lauapalli, üks resultatiivne sööt, kaks vaheltlõiget, kolm pallikaotust ja neli viga. Tema pluss-miinus reiting oli meeskonna parim (+7).

23 punktiga oli meeskonna resultatiivseim Jalen Harris, 18 punkti ja 18 lauapalliga panustas keskmängija Adama Sanogo. Võitjatele tõi 24 silma mängujuht Jamaree Bouyea.

Viimasest neljast mängust kolm kaotanud Windy City Bulls jätkab keskdivisjonis kaheksa võistkonna konkurentsis 11 võidu ja 15 kaotusega kuuendal kohal.

Järgmised mängud peetakse teisipäeval ja neljapäeval kodus Grand Rapids Goldiga, kes on täpselt sama bilansiga seitsmendal positsioonil.

Kuigi Drelli kaotas Windy Cityle, näitasid nad tugevat mängu ja võitlevust kuni lõpuni. Nende jõupingutusi tuleb tunnustada ning nad on kindlasti võimeline tulevikus saavutama suuri võite. Oluline on jääda positiivseks ja keskenduda edasistele mängudele ning parandada oma nõrkusi. Korvpall on põnev ja ettearvamatu mäng ning Drellil on kindlasti potentsiaali pakkuda endast parimat ja võita tulevikus rohkem mänge.

Loe rohkem:  Jamesi 40 punktist Lakersile ei piisanud, Drelli pingile jätnud Bulls võitis | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga