Draisaitl ja McDavid päästsid Oilersi lõpuminutitel hädast välja | Jäähoki

2296425h53cbt24

Draisaitl ja McDavid on taas tõestanud oma võrratut osavust ja juhtimisoskust, päästes Edmonton Oileri hädast välja viimastel lõpuminutitel. Nende vapustavad esitlused on jäähokifännidele tõeline maiuspala ning tõestavad, miks nad on liiga tipptegijad. Nende koostöö ja individuaalne talent on viinud tiimi võidule ja tõusnud endale aukoha hokimaailma tipus. Oilersi fännid võivad kindlad olla, et Draisaitl ja McDavid jätkavad oma võimsat mängu ning toovad veel palju põnevust ja võite oma meeskonnale.

Jäähokiliigas NHL pikenes Edmonton Oilersi võiduseeria viiele mängule, kui võõrsil alistati kahest hilisest väravast Boston Bruins 2:1.

Kohtumise kaks esimest perioodi möödusid väravateta. Patiseisu murdis Pavel Zacha, kes viis Bruinsi neli minutit pärast viimase kolmandiku algust juhtima. Oilers otsis viigiväravat kuni normaalaja eelviimase minutini, mil Connor McDavidi eeltöö vormistas väravaks Leon Draisaitl. Järgnes lisaaeg, kus McDavid leidis taas hea sööduga Draisaitl, kes viskas Oilersi võiduvärava.

“Connor andis mulle väga hea söödu. Tõtt-öelda mul vedas, et litter väravasse lendas, ent mul pole põhjust rohkem nuriseda,” kommenteeris Oilersi kangelane mängu järel.

Draisaitlile tulemuslikke sööte jaganud McDavid on nüüd 12 järjestikus mängus resultatiivsuspunkte teeninud. Selle aja jooksul on McDavid visanud kaks väravat ja andnud 26 väravasöötu.

Oilers asub läänekonverentsis 78 punktiga viiendal tabelireal. Bruins on idakonverentsis 87 punktiga teine, jäädes esikohal olevast Florida Panthersist maha kolme punktiga.

Loe rohkem:  Rooba koduklubi teenis teise järjestikuse võidu | Jäähoki

Kokkuvõtteks võib öelda, et Leon Draisaitl ja Connor McDavid näitasid taaskord oma meisterlikkust ning suutsid Oilersi hädast välja tuua lõpuminutitel. nende osav mäng ja võimekus võidelda lõpuni on olnud meeskonnale suureks abiks ning tõestavad nende olulisust tiimile. Nende võidukas esitus näitab, et nad on võtmemängijad, kes suudavad olukorra soodsaks pöörata ka kõige keerulisemates olukordades. Oilersi fännid võivad uhkust tunda oma superstaaride üle ja oodata põnevusega järgmisi mänge.