DFB ja Adidas lõpetavad seitse kümnendit kestnud koostöö | Jalgpall

2318052hfbe6t24

DFB ja Adidas teatasid hiljuti, et lõpetavad pikaajalise koostöö, mis kestis lausa seitse kümnendit. See otsus tähendab suuri muutusi jalgpallimaailmas ning paneb paljud fännid muretsema tuleviku pärast. DFB ja Adidas on olnud tihedalt seotud aastakümneid ning nende koostöö on olnud oluline osa mõlema organisatsiooni arengust. Seega on see uudis kahtlemata suur kurbus paljudele jalgpallisõpradele üle maailma.

Saksamaa jalgpalliliit (DFB) lõpetab seitse aastakümmet kestnud koostöö spordibrändi Adidasega.

DFB teatas neljapäeval, et alates 2027. aastast hakkavad Saksamaa jalgpallurid rahvuskoondist esindades kandma Nike’i toodetud mänguvorme. DFB leping Nike’iga kestab kuni 2034. aastani.

“Oleme väga tänulikud, et saame tänu Nike’i pühendumusele vaadata taas majanduslikult stabiilse tuleviku poole,” kommenteeris brändivahetust DFB finantsjuht Stephan Grunwald.

“Nike tegi ülekaalukalt parima pakkumise. Lisaks avaldas meile muljet nende visioon, mis keskendub amatöörspordi toetamisele ning naiste jalgpalli jätkusuutlikule arengule Saksamaal,” lisas DFB esimees Holger Blask.

DFB otsus Adidase vormid Nike’i vastu vahetada on küllaltki märgiline, sest Saksa spordirõivakontsern on riigi jalgpallikoondislastele mänguvorme tootnud alates 1954. aastast.

Saksamaa jalgpallurid võitsid seitse aastakümmet kestnud koostöö jooksul neli meeste MM-tiitlit, kolm meeste EM-tiitlit, kaks naiste MM-tiitlit ja kaheksa naiste EM-tiitlit.

DFB ja Adidas lõpetavad seitse kümnendit kestnud koostöö on oluline sündmus nii Saksamaa jalgpalli kui ka Adidas’i jaoks. See lõppemine tähendab uut peatükki mõlema ettevõtte jaoks ning võimaldab neil mõlemal alustada uusi koostöösuhteid ja projekte. Kuigi koostöö on kestnud aastakümneid, on oluline meeles pidada, et muutused ja uued algused on loomulik osa äriringkonnast. Selle sündmuse valgel saavad mõlemad pooled keskenduda uutele võimalustele ja pühenduda uutele väljakutsetele, mis toovad kindlasti kaasa põnevat arengut nii jalgpallis kui ka spordimaailmas laiemalt.

Loe rohkem:  Real saab võimaluse Citylt eelmise aasta eest revanši võtta | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga