Denis Grabe hea hooaeg jätkus medalivõiduga | Snuuker ja piljard

2313210h41d3t24

Estonian sports fans have been buzzing with excitement as Denis Grabe’s exceptional season continues with yet another medal victory in snooker and billiards. Grabe has been on fire, showcasing his skills and talent on the table to earn yet another accolade. His dedication and hard work have paid off, solidifying his reputation as one of the top players in the sport. As he continues to make a name for himself in the world of snooker and billiards, fans eagerly await his next impressive performance.

Märtsi alguses Eesti piljardiajalugu teinud Denis Grabe saavutas möödunud nädalavahetusel Poolas peetud kõrgetasemelisel võistlusel kolmanda koha.

Maailma edetabelis 13. real paiknev Grabe jõudis WPA (Maailma piljardi föderatsioon – toim) kalendrisse kuuluval võistlusel poolfinaali, kus ta pidi tunnistama poolaka Daniel Macioli 8:4 paremust.

Maciol, kes võitis täpselt neli nädalat tagasi ka Tallinnas peetud Euroopa karika etapi, sai finaalis napilt tulemusega 8:7 jagu Bosnia ja Hertsegoviina esindajast Sanjin Pehlivanovicist. Lisaks Grabele saavutas kolmanda koha ka soomlane Petri Makkonen.

Grabel õnnestus kahes esimeses voorus oma vastased alistada kõige napimalt ehk tulemustega 7:6. Enne poolfinaalis saadud kaotust võitis eestlane lausa kuus kohtumist järjest.

Eestlastest oli võistlustules veel ka 2022. aasta juunioride maailmameister Karl Gnadeberg, kes pidi kaheksandikfinaalis tunnistama Grabe 8:4 paremust. Gnadeberg saavutas turniiri kokkuvõttes üheksanda koha.

Juba esmaspäeval teeb Grabe oma debüüdi Bosnia ja Hertsegoviinas algavatel snuukri Euroopa meistrivõistlustel. Euroopa meister lunastab endale kahe-aastase pääsme snuukri profiliigasse, kus mängivad maailma 128 parimat snuukrimängijat.

Kokkuvõttes võib öelda, et Denis Grabe on olnud väga edukas piljardimängija sel hooajal, saavutades mitmeid silmapaistvaid tulemusi ning lõpetades selle medaliga. Tema pühendumine ja talent näitavad tema võimet võistelda kõrgel tasemel ning võita olulisi võistlusi. See medal on vaid üks näide tema oskustest ja jätkuvast edu järgnevatel võistlustel. Denis Grabe tõuseb esile kui üks Eesti piljardimaastiku tipptegija ning meil on põhjust olla uhked tema saavutuste üle.

Loe rohkem:  O'Sullivan alistas Saudi Araabias mõne tunni jooksul Trumpi ja Breceli | Snuuker ja piljard