Cronimet liiga jaanuari parimaks nimetati Võru tähtmängija | Võrkpall

2245413h88fft24

Tere tulemast Eestisse! On suur rõõm teatada, et meil on au näha Võru võrkpallitähte saavutamas suurt edu rahvusvahelisel areenil. Cronimet Liigas nimetati Võru tähtmängija jaanuari parimaks, tunnustades tema silmapaistvaid saavutusi ja panust võistkonna edu. See on suurepärane saavutus mitte ainult Võru klubile, vaid kogu Eesti võrkpallikogukonnale. Oleme uhked, et meie riik on andnud maailmale sellise talendi ja jätkame tema toetamist tema tulevaste saavutuste poole. Loodame, et see inspireerib noori võrkpallureid üle kogu riigi järgima oma unistusi ja saavutama suuri asju rahvusvahelisel areenil.

Võrkpalli Cronimet liiga jaanuarikuu parimaks mängijaks on Võru Barrus Võrkpalliklubi brasiillasest diagonaalründaja Renato Santos Oliveira.

Võru Barruse jaoks on jaanuar olnud suurepärane, kui võideti kõik neli mängu. Liigatabelis on Võru meeskond kolmandal kohal.

Renato Santos mängis kõigis aasta esimesel kuul peetud kohtumistes võtmerolli, tuues vastavalt 18 (+15), 21 (+11), 23 (+12) ja 15 (+9) punkti. Kokku jäi tema arvele 77 punkti, keskmiselt panustas Santos 19,25 punkti mängus.

Cronimet liiga kuu parim saab auhinnaks Rademari kinkekaardi 150 euro väärtuses. Auhinnatšeki andsid mängijale üle Võru võrkpallilegendid Jaanus Lillepuu ja Rando Soome.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Cronimet liiga jaanuari parima mängijaks nimetamine on suur tunnustus Võru võrkpalluritele ja nende meeskonnale. See näitab nende pühendumust ja oskusi ning tõstab Võru võrkpalli mainet. Samuti on see motiveeriv kogu meeskonnale ja aitab neil jätkata tugeva esitusega edaspidistel võistlustel. Loodame, et see tunnustus innustab ka teisi noori võrkpallureid oma unistusi jätkama ja näitab, et ka väiksematest linnadest võib tõusta tippvõrkpalluritele.

Loe rohkem:  Heas hoos Võru alistas kindlalt Pärnu, Tartu kaotas Läti klubile | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga