Celtics sai koduseinte vahel esimese kaotuse | Korvpall

2222421h76b1t24

Tere tulemast Eestisse! Viimane korvpalli uudis on vapustav – Celtics sai oma koduplatsil esimese kaotuse. See on kindlasti põnev uudis kõigile korvpalli fännidele siinmaal. Celtics on tuntud oma võimsate esituste poolest ning nende kaotus koduseinte vahel on kindlasti üllatav. Korvpall on alati olnud oluline spordiala Eestis ja selle uusim uudis kindlasti tekitab palju elevust ja põnevust kõigi korvpalli entusiastide seas. Olete oodatud jälgima järgmisi mänge ja tunnetama põnevust otse Eesti pinnal.

Korvpalliliigas NBA pidi idakonverentsi liidermeeskond Boston Celtics koduväljakul vastu võtma 100:102 (32:31, 29:24, 21:26, 18:21) kaotuse tiitlikaitsjalt Denver Nuggetsilt.

Celtics juhtis pärast avaveerandit 32:21 ja läks poolajapausile kuuepunktilises eduseisus 61:55. Nuggets suutis kolmandal veerandil küll korra 69:68 juhtima minna, kuid Celtics võttis kohe juhtohjad tagasi enda kätte.

Neljas veerand kulges tasavägiselt ning kumbki meeskond ei suutnud otsustavat vahet sisse teha. Murdemomendiks kujunes Nikola Jokici lähivise kolm minutit enne lõppu, mis viis Nuggetsi lõplikult juhtima.

Jokic lõpetas kohtumise 34 punkti, 12 lauapalli ja üheksa resultatiivse sööduga. Jamal Murray viskas üleplatsimehena 35 punkti, lisaks kogunes tema arvele kaheksa lauda ja viis korvisöötu. Celticsi parim oli Derrick White 24 punktiga, Jayson Tatum ja Kristaps Porzingis panustasid vastavalt 22 ja 21 silmaga.

Celticsile oli see sel hooajal esimeseks kaotuseks koduväljakul, kuid sellele vaatamata jätkavad nad idakonverentsi liidrina (32-10). Nuggets (29-14) on aga läänekonverentsis Minnesota Timberwolvesi (30-11) ja Oklahoma City Thunderi (28-13) järel kolmas.

Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets 112:130

Loe rohkem:  Lakers lõpetas kaotusteseeria, Irving ja Doncic särasid Dallase võidumängus | Korvpall

Kuigi Celtics sai kodus esimese kaotuse, ei tohiks fännid meeskonna pärast muretseda. Korvpall on ettearvamatu mäng ja kaotused kuuluvad selle juurde. Oluline on õppida vigadest ja jätkata edasiminekut. Meeskond näitas jõudu ja võimekust kaotusele reageerides ning on kindlasti valmis ületama selle ja tugevana tagasi tulema. Toetame Celticsit ja jääme ootama järgmiseid võite koduväljakul!