Beal kostitas endist meeskonda 43 punktiga, Thunder vajas kaht lisaaega | Korvpall

2243880h4d41t24

Tere tulemast, korvpalli fännid! Viimane mäng oli tõeline thriller, kui Beal kostitas endist meeskonda, visates uskumatult 43 punkti. Thunder vajas kahte lisaaega selleks, et lõpuks võidurõõmu maitsta. See mäng näitas Beali tõelist talenti ja võimekust võidelda ka kõige raskemates olukordades. Kuidas see mäng sind üllatas? Kas Beal on sinu arvates üks parimaid mängijaid praegusel hetkel? Jagage oma mõtteid ja emotsioone!

Korvpalliliigas NBA teenis Phoenix Suns ööl vastu esmaspäeva kindla võidu, kui Bradley Beal viskas oma endise koduklubi Washington Wizardsi vastu 43 punkti. Kohtumine Oklahoma City Thunderi ja Toronto Raptorsi vahel oli aga märksa pingelisem ning vajas kaht lisaaega.

Phoenix haaras võõrsil ohjadest kohe mängu algusest, saavutades avaveerandi lõpuks 14-punktilise edu. Poolajaks juhtis Suns 21 punktiga ning otsustaval veerandil paisus vahe 32-punktiliseks. Mängu lõpuks oli tablool võõrsilmeeskonna 140:112 (42:28, 37:30, 37:28, 24:26) võit.

2012. aasta talendikorjes Wizardsi poolt kolmandana valitud Bradley Beal naasis esmakordselt oma endisele koduväljakule ning viskas üleplatsimehena 43 punkti. Beal tabas neli kaugviset ja viskas väljakult 76,2-protsendilise täpsusega. Lisaks jagas ta kuus resultatiivset söötu.

“Eks ma natuke tean seda saali,” sõnas ründeäss pärast mängu. “Tänane oli väga lahe. Sain tagasi tulla linna, kuhu tulin oma 19. sünnipäeval ja kus kasvasin meheks. Mul on siin väga palju häid mälestusi.”

Kevin Durant lisas omalt poolt 18 silma, sama paljuga sai hakkama ka keskmängija Jusuf Nurkic, kes haaras lisaks 13 lauapalli ja jagas kaheksa resultatiivset söötu. Washingtoni resultatiivseim oli Iisraeli ääremängija Deni Avdija, kes lõpetas 24 punktiga.

Läänekonverentsi liider Oklahoma City Thunder külastas Torontot, kus kodumeeskond Raptors hea hooga alustas. Avaveerandi lõpuks juhtis Raptors kümnega, poolajaks oli vahe paisunud 16-punktiliseks. Kolmandal veerandil juhtis Toronto veel 23 punktiga, kuid Thunder lihvis järgmise kuue minutiga vahe kuuele punktile.

Loe rohkem:  Selgusid Pariisi olümpia korvpalliturniiri alagrupid | Korvpall

Otsustavat veerandit juhtis suuremas osas Thunder, kuid Toronto läks Immanuel Quickley viskest minut enne lõppu kahega juhtima. Viis sekundit enne lõpusireeni mängis aga Thunder kavalalt vabaks Aaron Wigginsi, kes viis sammudelt viskega mängu lisaajale.

Lisaajal oli juhtivas rollis Raptors, kuid kanadalase Shai Gilgeous-Alexanderi täpne kaugvise minut enne lisaaja lõppu viigistas kohtumise, misjärel enam skoori ei tehtud. Teisel lisaajal tegi Thunder seisult 124:123 kuus-null spurdi ning hoidis edust kinni mängu lõpuni, teenides raske 135:127 (23:33, 24:30, 34:24, 29:23, 8:8, 17:9) võidu.

Üleplatsimeheks jäi Thunderi tagamees Josh Giddey, kes lõpetas 24 silma, kuue korvisöödu ja kuue lauapalliga. Veel neli Thunderi mängijat viskasid vähemalt 20 punkti, Gilgeous-Alexander skooris 23 punkti, jagas 14 korvisöötu ning jäi kolmikduublist ühe lauapalli kaugusele.

Toronto eest oli resultatiivseim RJ Barrett 23 punkti ja seitsme lauaga. Nii Jakob Poeltl kui Quickley tegid kaksikduubli – Poeltl panustas 19 silma ja 12 lauapalliga, Quickley lisas 17 punktile 11 korvisöötu.

Denver Nuggets – Portland Trail Blazers 112:103

Kokkuvõttes võib öelda, et Beal mängis hämmastavalt, kui ta viskas endise meeskonna vastu 43 punkti. Kuigi Thunderil õnnestus võita kahe lisaoajaga, näitas Beal oma vägevat viskeoskust ja võimsat esitust väljakul. See mäng oli kindlasti põnev ja pakkus korvpallisõpradele palju emotsioone. Beal tõestas end taas ühe tippmängijana ning võib uhkusega öelda, et aitas oma meeskonnal head vastast pakkuda. Loodame näha teda ka tulevikus selliseid muljetavaldavaid esitusi näitamas.

Loe rohkem:  Wembanyama võimsast esitusest ei piisanud, 76ersil polnud Davisele vastust | Korvpall