Bayernile löödi teist mängu järjest kolm väravat, Bayer püsib tiitlikursil | Jalgpall

2264994had34t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli uudiste maailma, kus Bayern Münchenil õnnestus taas võita oma vastast kolme väravaga. See võit on kindlustanud Bayernile kindla koha tiitlikursil ning tekitanud elevust jalgpallisõprade seas üle maailma. Bayer Leverkusen on jäänud Bayernile teises järjestikuses mängus alla ning nende tiitli lootused hakkavad hajuma. Kuidas see mäng mõjutab tulevasi kohtumisi ja tiitliheitlust, jälgige meie kodulehelt, et saada kõige värskemaid ja põnevamaid jalgpalli uudiseid.

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai pühapäeval teise järjestikuse kaotuse Müncheni Bayern, kui jäi võõrsil 2:3 alla Bochumile. Leverkuseni laupäevane võit tähendab, et nende edu tabeli tipus on tiitlikaitsjate ees suurenenud juba kaheksale punktile.

Viimased 11 hooaega Saksamaa meistriks kroonitud Bayern kaotas eelmisel laupäeval liidrite omavahelises matšis Leverkusenile 0:3 ning lubas endale ka pühapäeval lüüa kolm väravat, kui jäi võõrsil Bochumile alla 2:3.

Jamal Musiala viis Bayerni küll 14. minutil juhtima, aga Takuma Asano ja Keven Schlotterbecki tabamused saatsid kodumeeskonna vaheajale 2:1 eduseisus. 77. minutil lõi Bayerni keskkaitsja Dayot Upamecano nurgalöögile järgnenud õhuvõitluse käigus Schlotterbecki küünarnukiga näkku, sai teise kollase kaardi ning järgnenud penalti realiseeris Kevin Stoger. Lõppskoori tõi tabloole Harry Kane 87. minutil.

Leverkusen võitis laupäeval Heidenheimi 2:1 ja on 22 vooruga kogunud 58 punkti, teisena jätkaval Bayernil on koos 50 punkti. Sealjuures võõrustab Bayern järgmises voorus tabeli eelviimast Mainzi ning Bayernil seisab ees raske kohtumine RB Leipzigiga.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Bayerni meeskond on näidanud ülimat domineerimist viimastel mängudel, lüües juba teist järjestikust mängu kolm väravat. See kindlustab nende positsiooni tiitlikursil ning paneb teised meeskonnad neile tõsiselt järgi mõtlema. Samas ei saa ka Bayeri meeskonda alahinnata, sest nad on endiselt tiitliheitluses tugevalt sees. See annab kodusele jalgpallisõpradele põnevust ja ootusärevust, sest keegi ei tea täpselt, kuidas hooaeg lõpuks välja kujuneb.

Loe rohkem:  Flora ja Kalju pidid Liivimaa taliliigas kaotusega leppima | Jalgpall