Barcelona võttis 21. järjestikuse võidu | Jalgpall

2230125h68fdt24

Tere tulemast! Barcelona võidutses hiljuti 21. järjestikuse võiduga jalgpallis, mis on üks kõigi aegade pikimaid võiduseeriaid. Nende meeskonnatöö ja pühendumus on toonud neile imetlusväärse saavutuse ning teinud neist tõeliseks tippmeeskonnaks. Kogu maailm vaatab imetlusega, kuidas Barcelona mängib – nende kiirus, osavus ja strateegia on võrreldamatud. See on kindlasti üks jalgpalli ajaloo silmapaistvamaid saavutusi ning näitab meeskonna pühendumust ja talendikust. Loodame, et see saavutus inspireerib ka teisi meeskondi ja jalgpalli fänne üle maailma!

Jalgpalli naiste Meistrite liigas peeti sel nädalal alagrupiturniiri viienda vooru mängud. Endale juba koha veerandfinaalis taganud Barcelona ja Lyoniga liitusid Benfica, Brann ja Chelsea.

Tiitlikaitsja Barcelona teenis kõikide sarjade peale 21. järjestikuse võidu, kui alistas neljapäeval A-alagrupi vastasseisus kodus Frankfurdi Eintrachti 2:0. Patricia Guijarro viis võõrustaja 19. minutil juhtima ning kohtumisele pani pitseri Caroline Grahami tabamus 17 minutit enne lõppu.

Samast alagrupist pääseb edasi kaheksa hulka ka Portugali meister Benfica, kes leppis viiendas voorus 2:2 viigiga Rosengaardi vastu. Barcelona jätkab viie mängu järel täiseduga, väravate vahe on seejuures 23:1. Benfical on koos 8, Frankfurdil 4 ja Rosengaardil 1 punkt.

Eelmises voorus esmakordselt punkte loovutanud Lyon naasis võidusoonele, kui sai võõrsil 7:0 jagu austerlaste St. Pöltenist ning kindlustas sellega B-alagrupi võidu. Sara Dabritz ja Ada Hegerberg skoorisid kumbki kaks väravat, ühe korra said jala valgeks Vanessa Gilles, Dzsenifer Marozsan ja Kadidiatou Diani.

B-alagrupi teise edasipääsupileti napsas endale norralaste Brann, kui võõrsil oldi 1:0 parem Tšehhi meisternaiskonnast Praha Slaviast. Kohtumise ainus tabamus sündis 65. minutil, kui õnnetu omavärava sai kirja Slavia puurilukk Olivie Lukašova.

Kolmapäevastest mängudest jõudis edasi sõelmängudele D-alagrupi liider Chelsea, alistades kodumurul Madridi Reali 2:1. Edasipääsulootus on veel rootslaste Häckenil ja prantslaste Paris FC-l, Real jääb igal juhul kaheksa parema seast välja.

Loe rohkem:  Avapoolaja kaotanud Man City alistas linnarivaali | Jalgpall

Kõik on veel lahtine C-alagrupis, kus viie vooru järel on liider Pariisi Saint-Germain 9 punktiga. Neile järgnevad Amsterdami Ajax (7 p), Müncheni Bayern (6 p) ja Roma (5 p).

Kokkuvõttes võib öelda, et Barcelona jalgpallimeeskond on saavutanud silmapaistva tulemuse, võites 21 järjestikust mängu. Sellel saavutusel on kindlasti suur mõju meeskonna enesekindlusele ja fännide optimismile tuleviku suhtes. Barcelona mängijad ja treenerid on teinud suurepärast tööd, et saavutada selline järjestikuste võitude rekord, ja see on kindlasti midagi, mille üle uhke olla. Loodame, et Barcelona suudab säilitada oma võidukäigu ja jätkata võidujooksu ka tulevikus.